Yamaha XV 250 Virago (1992)

Vlastník WhatWas
Vloženo 15.10.2018
Aktualizováno 15.10.2018

Na výkonu sice trošku občas pokulhává,ale přesto,jako moji první motorku jsem si nemohl vybrat lépe

První dojmy - První dojmy přesně takové,jaké jsem si představoval:)Už poprvé,když se realizovalo pouhé shlídnutí motorky,padla mi přesně do oka,ale chtělo to každopádně čas,si zvyknou na jiný způsob řízení,jelikož autoškola se absolvovala na normálních silničkách.

Začínat jsem se rozhodl na slabší motorce a Virago 250 bylo pro tento úkol ideální.
Vizuálně přesně můj styl a jezdí se na ní bez problému,i delší trasy,i když maximálně jediný nedostatek je ten,když jede člověk ve větší skupině,tak je tak trošku "koule na noze",ale to se samozřejmě dá zvládnout.Posezení je pohodlné pro řidiče,i na delší trasy.Pravda,jako spolujezdec moc velké pohodlí nemá.Údržba je bez problémů a spotřeba cca předepsaných 4l/100km.Celkově mě motorka hodně přirostla k srdci a uvidí se,co se časem naskytne za příležitost.
Je to motorka pro začátečníky a na naučení,ale skrývá v sobě mnohem víc,mít krapet přece jen větší výkon,neměl bych důvod přemýšlet o silnějším stroji.

mamaha
mamaha napsal 18.10.18 v 15:37 10b.

Je to malá stihačka,,máme ji doma,

žižala.
žižala. napsal 17.10.18 v 17:29 10b.

Pěkný čopřík.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 15.10.18 v 20:35 10b.

jen si ji užívej a zšij se sní. Určitě tě nezklame a budeš spokojenej. Až pak pořiť silnější strojovnu.
Jinak přeji hodně šťastných kilometrů .