BMW F 800 GT (2014)

Vlastník Jackye
Vloženo 15.10.2018
Aktualizováno 18.10.2018

Pohodlná cestovní motorka s přijatelným výkonem.

Motorka koupena od FIRMA:MotoTrade (Třebíč) - Absolutně bez problémů.

První dojmy - První dojem byl naposté vyděšení, protože jsem před tím na motorce neseděl málem 30 let a měl jsem ji po ose odvést domů = 160km. Ale motorka se chová velice vstřícně.

Motorku bych doporučil pro - Kdo nemusí do terénu, chce se pohodlně svést a technický hračička.

Doplňky na motorce - Výbava bohatá. Dokoupil jsem kufry a padací rám.

Průměrná spotřeba - 2.86 l/100km

Koupil jsem si stroj který utáhnu. LT s více jak 350kg mě přepralo hned v prvním kole.
F800GT je motocykl s výbavou auta, hladkým motorem i když se jedná o dvouválec jednohub. Táhne od spodních otáček, a po překonání 6000ot/min jede jako z praku. Všechny ty technické vymoženosti, které má jsou super, ale co úplně nemá chybu je elektrický podvozek s nastavitelností tří úrovní tuhosti. Takže je jedno jestli jedu na Červenohorský sedlo nebo zaflekovanou cestou přes les.
Cena za servisní zákroky ve značkovém servisu nejsou až tak likvidační, pouze mě varovali abych s tím neflák, jinak se nedoplatím. Tak se to snažím držet vzhůru.
Co se týče dalších vlastností stroje, nejspíš vás odkážu na recenze běžně dostupné na netu, protože s těmi se musím opravdu ztotožnit. Super stroj na skvělé vyjížďky. Obvzvášť když baťůžek jede před tebou :)

Jackye
Jackye napsal 08.04.21 v 20:13

Super motorka, přesto šla do světa.
Ale budu na ni vzpomínat s láskou ?

RickVFR
RickVFR napsal 08.04.21 v 19:13 10b.

Parádná motorka je to GéTéčko, tak nech robí samú radosť na výjazdoch... davam 10b

BorisVTR
BorisVTR napsal 20.08.20 v 12:52 10b.

Skvelý stroj. Preju hodne pohodovych km a dávam 10b

Hnilda
Hnilda napsal 24.11.18 v 10:25 10b.

Protože mám tu samou tak jí přeci musím pochválit jsem max. spokojen tak ať ti to jezdí a třeba se někde potkáme