Suzuki B-King (2008)

Vlastník Andrej
Vloženo 13.10.2018
Aktualizováno 31.3.2022

Jak už tady někdo napsal. K téhle motorce člověk musí dospět.

První dojmy - Zátah od spodu je o něco horší jak GSX 1400 ale co se děje pak je hotová zběsilost. Jede, jede a jede. S chce pořád více. Čísla letí nahoru takovým tempem, že je člověk nestačí sledovat.

Oznamuji že jsem se stal hrdým majitelem KRÁLE!! Koupeno od velmi ochotného pána z Prahy, který ji koupil jako funglovku.
Při koupi najeto pouze 6430 km, s originál gumama. Ani jsem nevěřil že je tohle možné!! Motorka je s ABS jinak žádné doplňky, takže mám aspoň projekt na zimu ?

Takže začala sezóna 2019 a máme spolu naježďeno první pořádné kilometry. S novýma gumama začlo pořádné poznávání mašiny!! A ve zkratce- je to mazec!!
Ten motor není motor. Je to vlastně jaderný reaktor, který čeká až mu povolíte uzdu. Jakákoliv zařazená rychlost vás vystřelí dopředu s takovou silou, že po 300 kilometrech mi chtěla upadnout hlava ?

Brzdy- paráda. Předek je krásně davkovatelný dvěma prsty a zadek je poněkud gumovější, ale aspoň není jedovatý.

Podvozek krásně žehlí všechny nerovnosti v jakékoli rychlosti. Je i dostatečně komfortní na cestování a to i ve dvou. A když za to člověk pořádně veme tak jede jak po kolejích!!

Ochrana před větrem je do 120-130 v podobě, ale výše je to bída. Ale!! Chuj stym vždyť je to hypernaháč?? úložný prostor- žádný!!. Nikde se nic nevejde, nikde nic nedáte ? U GSX 1400 jsem pod sedlo sbalil věci na víkend tady narvu tak, tak lékárničku ?
Motorka jako celek funguje úžasně. Výkon nastupuje lineárně až do červeného pole a člověk musí počítat stím že to má 200 koní. Je to prostě KRÁL!!!

Víkendové ježdění zakončeno velikonoční jízdou po rodině. Za víkend naježďeno 800km a musím říct, že žádná bolest zad, zadku nebo čehokoli jiného ( trochu za krkem z neustálého užívání zrychlení). Motorka je to naprosto famózní!! Kdo nehledá pojízdný počítač a hledá motorku co má charisma, tak je KRÁL jasná volba. Strhává na sebe pozornost, budí respekt, lidé se dohadují co to vlastně je. A za ty peníze nabídne opravdu hodně muziky!!!

papriks
papriks napsal 14.01.20 v 21:17 9b.

context
context napsal 01.06.19 v 20:22 10b.

krásná mašina, která se jen tak nevidí přeji hodně najetých km bez nehod a dlouhou sezonu

dajos
dajos napsal 14.10.18 v 18:26 10b.

To koukám Gratulace jak sfiňa k super kaufu Taky jsem měl Béčko jistou dobu v hledáčku, ale nakonec jsem dal přednost motorce vhodnější pro provoz ve dvou. A co 14-ka? Zůstává doma?
Měj se a ať tě mašinka poslouchá na slovo. Jinak jasných 10b za stav.

biosák
biosák napsal 13.10.18 v 19:32 10b.

Užívej