renocar_unor

Suzuki DL 1000 V-Strom (2003)

Vlastník Chrast
Vloženo 11.10.2018
Aktualizováno 2.7.2022

Vloženo: 25.09.2019, Uskutečněno: 10.09.2019, Stav tachometru: 59779 km, Zhlédnuto: 10x

Bruck an der Grossglocknerstrasse-Glossglocknerstrasse-Plockenpass-Troppolach-Nassfeldstrasse-Passo Pramolo-Pontebba-Tarvisio-Kranjska Gora

3. den motodovolené, 245km, 4 motorky (3 cestovní endura+naháč)
Jeden den čekání se vyplatil, od rána slunečno, Glockner otevřeli a mohli jsme si užít kombinaci suché Hochalpenstrasse s bílými pláněmi a horami kolem. Jeli jsme brzo,provoz nevelký, zvládli jsme i odbočku po kostkovici na Edelweiss Spitze. Dále pak povinná zastávka Kaiser Franz-Jozef Hohe. Po dostatečném pokochání jsme vyrazili dále, přes výjezd do Nassfeldu do Itálie, dále pak přes Passo Pramolo a Tarvisio do Kranjske Gory a zakotvili v přilehlém kempu. Krásný den jsme obligátně zakončili plechovkama, slivovicou a maďarským gulášem, taktéž v plechu

biosák (66) napsal 25.09.2019 v 17:15

Parádní fotky

• Intercom

Po dlouhém rozhodování jsem zainvestoval do Intercomu s názvem FreedCon T-Max. Zároveň taktéž moji kolegové, zkusíme spárovat dohromady. Měl by umět skupinový hovor až do 6 uživatelů. Pokud bude fungovat, tak budou vyjíž

Vloženo: 26.02.2020
    Uskutečněno: 25.02.2020
  • Alpy den 7

Mariazell-Puchenstuben-Frankenfels-Loosdorf-Krems an der Donau-Grund-Hatě-Pohořelice-Brno-Huulín-Slušovice 7. den motodovolené, 355km, 4 motorky (3 cestovní endura+naháč) V Mariazellu přes noc lehce sprchlo, takže pě

Typ: Dovolená
    Vloženo: 04.10.2019
    Uskutečněno: 14.09.2019
  • Alpy den 6

Mühldorf-Gmünd-Innerkrems-Nockalmstrasse-Turracher hohe-Murau-Solkpass-Pürgg-Liezen-Palfau-Mariazell 6. den motodovolené, 330km , 4 motorky (3 cestovní endura+naháč) Začali jsme snídaní v českém prostředí Campanula,

Typ: Dovolená
    Vloženo: 03.10.2019