Harley Davidson FLTRX Road Glide (2010)

Vlastník Andrejska
Vloženo 11.10.2018
Aktualizováno 11.10.2018

Můj první Harley a hned velky a roadka jsem z te motorky vyplesklá jak malé dítě z nové vysněné hračky.

Harley Davidson FLHX Street Glide: důvod neuveden

První dojmy - První obavy byli jestli přez fearing uvidím vubec na cestu,ale jo :-) Motorka se krásně vodí,padá do zatáček a z nich umí krásně vytáhnout. Je to pecka a mega pohodli ,už bych neměnila :-)

Proč jste si vybral tento stroj? ... prostě sem chtěla Harley a přítel mi řekl že s mými zkušenostmi a vlastností umět odřídit kde co mi nebude kupovat něco co mi za rok bude malo a budem kupovat další Takže sem začla koukat po velkych HD ale vubec jako první zkušenost sem měla se street glide kdy kamarad prisel o noty a ustajil svou streetku u nas v garazi. Ja z hecu meho chlapa na to jednoho dne sedla ikdyz s velkymi obavami ze to je moc velky moc tezky moc drahy ze to nezvladnu atd...no co vam budu povidat po prvni jizde sem chtela jet hned znovu a znovu a znovu az se rok s rokem sesel a kamarad mi zahlasil,vratili mi noty vrat mi muj Harley a ja najednou zjistila ze zpet na CB1000r uz nechci ze musim zacit schanet pro sebe HD,no a tak sem se dostala ke sve roadce