Aprilia SL 1000 Falco (2001)

Vlastník CryingDragon
Vloženo 7.10.2018
Aktualizováno 29.3.2020

Jezdím na motorce už do svých 18 let, 5 let jsem na motorce neseděl a chybělo my to, jsem tedy spíše na choppery, jenže ouha ty nestojí pár korun, tak zatím návrat z něčím za pár korun.

První dojmy - První dojmy : určitě respekt, ten motor je prostě takovej zvláštní, po 5 letech návrat mezi vás a hned z něčím co my roztřepalo nohy, jasně není to žádnej závodník ale. . . . .

Motorku bych doporučil pro - Asi pro všechny, každej může jízdu na motorce přežít když má mozek a respekt.

Doplňky na motorce - Je z toho udělanej naháč, takže klasika, chumel drátu za světlem. jinak sem tam dal pár drobností (dvě kulaté, červené doplňky ale větší věci až přez zimu).

Tento stroj byl vybrán více méně náhodou, jasně zaujal mně motor a cena. Jelikož byl po nehodě, a zjistil jsem kolik by to celé stálo kdybych to chtěl dát dohromady a do původního stavu, tak jsem to prostě ponechal na streeta. Poruchy jsem zatím tedy ještě neobjevil, spotřebu zatím také stále nevím, ale po koupi se to trošku poladilo, hlavně se tam koupily nové pneu, přes zimu to ještě trošku poladím co do vzhledu. A na přiští sezonu budu ready.

Normik
Normik napsal 08.10.18 v 09:18 10b.

+ body za dobré obutí

Taliján
Taliján napsal 07.10.18 v 22:47 10b.

Kup si na to ježdění kůži. Latex moc nevydrží.