Kawasaki KLX 650 (1994)

Vlastník Dacann
Vloženo 7.10.2018
Aktualizováno 30.6.2021

Vloženo: 26.08.2020, Uskutečněno: 08.08.2020, Stav tachometru: 63200 km, Zhlédnuto: 32x

Jak jsem psal v minulém záznamu, dal jsem motor k mechanikovi. V pátek večer volal že má hotovo a v sobotu jsem si přijel pro motor, vyměněno: ložisko výstupního hřídele z holandska , pouzdro ložiska na druhé straně hřídele, spodní rozvodový řetízek, motor vyčištěn, zkontrolovaná házivost klikovky do 0,03mm, zjištěno opotřebení ozubení 3. rychlost. stupně.
Celkem 8200,- motor jsem ještě ten den vmontoval do rámu a složil motorku, samozřejmě když byl motor pryč, překontroloval jsem ložiska uložení kyvky a promazal novou vazelinou, loni jsem je měnil a vazelína vypadala dobře, přepákování jsem promazal novou vazelínou taktéž, ještě to chvíli vydrží, ale budu muset koupit novou sadu. Očistil jsem řetěz a vypral filtr, nalil olej do motoru Motul 10w50 5100. Po nastartování vše v pořádku, ještě budu muset udělat ventilové vůle, trošku mě cvakají vačky, to jsem po mechanikovi nechtěl, udělám to sám.

• Aktualizace za rok 23'

Tak, sezóna na silnici je za náma a já si uvědomil, že jsem letos na tomto big enduru málo pojezdil. Motorka docela zapředla v boudě pavučinami, jelikož jsem objevil kouzlo supersportu, viz. moje nová motorka (y) Před m

Typ: Údržba
    Vloženo: 02.12.2023
    Uskutečněno: 25.11.2023
  • Před stk

Takže TK proběhla. Měl jsem jednu lehkou závadu a to ostré hrany na osvětlení spz, zabrousíme pilníkem do příště :-D Musel jsem osadit blinkry, který jsem koupil žárovkový a levný, nasadit spz, zrcátka, přezout kola,

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 30.05.2021
    Uskutečněno: 28.05.2021
  • Zimní servis 20'/21'

Tak je zase zima a já se rýpu v mašině, opět je něco potřeba, tak jsem to vzal z gruntu. Cvakání ventilů jak jsem psal v předchozím záznamu jsem vyřešil, byl to nedopnutý rozvodový řetízek, který rachotil o vodítka, vent

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 07.01.2021