Suzuki GSR 600 (2006)

Vlastník Havran57
Vloženo 6.10.2018
Aktualizováno 20.7.2020

Moje první ... a jako všechno, co je poprvé - bude to neobratné, kostrbaté, možná trochu trapné, ale absolutně neopakovatelné a nezapomenutelné!

Yamaha FZ6 N: Nelíbila se mi její \"kočičí hlava\".

První dojmy - Mám za sebou pět dvouhodin na cvičáku, rychlé věci mi šly hned, osma a pomalý slalóm byly křečovité až kužely občas odletovaly, ale posledních 20 minut poslední hodiny se to konečně zlomilo a začal jsem si i pomalé kličkování užívat. Mám za sebou dvouhodinovku mezi libereckými lidmi, motorovými vozidly a tramvajemi - plnou chyb na výkop od zkoušky, ale myslím, že další výjezd bude o dost radostnější. Testy umím, techniku taky, takže pak už zkoušky ... moc bych je chtěl udělat napoprvé, když je tak hezky a motorka už čeká v garáži ... to bych pak opatrně vyjel na první výlet, možná i na druhý, po kterém bude následovat období těšení se na moji první skutečnou motorkářskou sezónu, čekání vyplněné údržbou, leštěním a mazlením.

Suzuki GSR 600 jsem si vybral, protože se mi líbí (a vybíral jsem dlouho). Šestistovku (72 kW) jsem si vybral, protože není ani slabá, ani moc silná, ani lehká, ani těžká. I když je to moje první motorka, nechci začínat se slabší, jak je často doporučováno, protože se mi nechce za rok, dva kupovat silněnjší a taky proto, že si myslím, že, na rozdíl od mlaďochů, mám emoce pod kontrolou, nejsem soutěživý typ, po zadním ani kolenem po silnici v zatáčce nemusím, ale hlavně vím, že já tu pravou holku pro sebe nezaujmu bravůrní jízdou nebo v mém případě spíš hromadou odřenin a zlomenin, ale já ji prostě pozvu někam do přírody na piknik, kam dojedeme na mojí Suzuki GSR 600, kde posedíme na trávě, budeme jíst, poslouchat hlasy ptáků a kochat se pohledem na moji Suzuki GSR 600. A pokud by se ji to nelíbilo, tak to prostě není holka pro mne a já nejsem ten pravý pro ni.

Rady
Rady napsal 14.09.21 v 13:48 10b.

Papanhe
Papanhe napsal 22.11.20 v 06:41 10b.

Ta tak. ?

Normik
Normik napsal 08.10.18 v 09:27 10b.

Souhlas