Suzuki GSF 1200S Bandit (2001)

Vlastník golias
Vloženo 5.10.2018
Aktualizováno 5.10.2018

Bandaska co dodat, kdo se nesvezl neuvěří a tak zase klid, je to normální mašina. Řadový čtyřválec osvědčené konstrukce co pružností a výkonem rozhodně nezklame. Dá se v klidně cestovat a nebo nahánět zlobivou R1 kolem komína.

Yamaha FZS 1000 Fazer: Cena, výkon srovnatelný (bandit je živější) a hlavně yamahy uz mam 2.
Honda CB 1000F: Posez a ovladatelnost

První dojmy - První dojmy, no málem jsem ulít, po zkušenostech s fzr 600 sakra změna. Od spoda az do plnejch letadlo. Svezl jsem se na pár strojich od znamých co měli 954 ,r1, tl1000 ale nebylo to ono, po chvilce jsem ucítil záda a vše působilo nemotorně. Každý člověk to má jinak, navic to střídám s xtz 750 takže pokaždé si zvyknout na to ze bandit brzdi a jede je docela zážitek. Jedna vec je fajn, motorka má vahadla což je supr, takže najdu horní uvrať a ventily seridim doma a nemusim strasit v servisu, to same karburace, sice jde ven hůř ale jde a podtlaky :-) prostě sranda, jen se musi člověk donutit. Řetězová sada mě překvapila, mame najeto 32000 a je ve velice slušnem stavu, jinak založní sada už čeká kdyby nahodou.

Proč zrovna tento stroj a tak nebudu tady z motorky dělat něco co neni. Kdo chce super sport budiš ale mě stačila prostá bandaska, je to takovy univerzální bike. Mam 4 motorky xtz750, fzr 600 a gpz 900 no a na střídačku jezdim se všema, ovšem bandit je moje vlajková loď. Takkk hodně zdaru a mnoho km kundihvízdi

Čadil napsal 06.03.19 v 22:03

Čadil napsal 06.03.19 v 22:03

Čadil
Čadil napsal 06.03.19 v 22:03 10b.