Yamaha YBR 125 (2006)

Vlastník motorbikegil
Vloženo 1.10.2018
Aktualizováno 1.10.2018

Ideální slabší motorka pro začátečníky. Dobrá volba pro dámy. Pro všechny s řidičským oprávněním A1.

První dojmy - Super pocit, dosáhla jsem nohama na zem a ruce mohli pevně držet řídítka. Není tak vysoká jako některé motorky jinak stavěné.

Motorku bych doporučil pro - Určitě bych doporučila začátečníkům s řidičským oprávněním A1. Také pro nenáročné motorkáře a dámy, které nejsou výrazné svou výškou.

Doplňky na motorce - Mám pouze kufr na helmu, popřípadě menší náklad, batoh, nebo tašku.

Pro mě ideální stroj, který jsem si oblíbila. Motorku jsem si vybrala kvůli doporučení od kamaráda. Super motorka pro začátky. Pokud jsou otáčky moc velké motorka má tendence hopsat :D Také motorka nejede moc rychle před 100 km/h se těžko ovládá. Motorka má nejvyšší rychlost 97km/h. Pro začátek ideál, ale pak doporučuji přesedlat. Spotřeba je perfektní 2-3 litry na 100 km. Pokud vezete někoho jiného motorka jede logicky pomaleji a musíte častěji přeřazovat a jízda není tak pohodlná. Ve městě se s ní dá jet, ale osobně mám radši méně rušné cesty. Mám motorku moc ráda, ale po udělání řidičáku na skupinu A2 hodlám vyměnit za silnější.

Čadil
Čadil napsal 01.10.18 v 18:32 10b.