Jawa 350/638 (1988)

Vlastník Ondra106
Vloženo 30.9.2018
Aktualizováno 17.8.2023

Moje první a zatím aktuální motorka na TP

První dojmy - Koupil jsem jí v roce 2007 a když jsem jí tlačil domů připadala mi obrovská . Ani jsem ten typ neznal měl jsem právě pionýra a s ním to bylo nesrovnatelné. Postupně jsem na ní jezdil nejdřív s tátou a potom už sám až konečně přišla autoškola a bylo možné jezdit dál než po vesnici :D

Motorku bych doporučil pro - Doporučil bych jí pro začínající motorkáře, kteří uvažují o něčem silnějším... i když v dnešní záplavě motorek je to spíš láska k veteránům

Doplňky na motorce - Přední kotoučová brzda + řídítka 639, Maska předního světlometu, černý potah sedla

Byla to náhoda při hledání nějaké motorky po vesnici co by se dala koupit

Zkušenosti s touto motorkou byly rozporuplné ale v posledních několika letech se mi jí konečně podařilo vyladit že si jízdu užívám.

Hodně jsem se na ní naučil, ucpaný přívod paliva, špatný předstih, přehozené písty, vysypané ložisko předlohy, zvonění až cinkání klecí pístu... :)

Kompletně jsem jí renovoval až do současného stavu, lakování bylo v roce 2009 z původní stříbrné barvy na bílou. Číslo stříbrné barvy jsem nezjistil ani při návštěvě ještě nezbořené prodejny Jawa plné náhradních dílů. Velká škoda

Kete
Kete napsal 03.10.18 v 17:46

Zdravím. Moc pěkná "třinda" Ať slouží!!! . Každopádně 10 bodů.

Milan1963
Milan1963 napsal 01.10.18 v 15:52 10b.

Pěkně udělaná, at' z ní máš radost.

JohnnyS08
JohnnyS08 napsal 01.10.18 v 10:47 10b.

jejej, to je ale hezky udělaná osmička

milec
milec napsal 01.10.18 v 09:48 10b.

Super mašina

dekel
dekel napsal 01.10.18 v 06:09 10b.