BMW S 1000 RR (2015)

Vlastník Logrus
Vloženo 30.9.2018
Aktualizováno 30.9.2018

Super elektronika a fakt to jede. Cokoliv jiného v sérii mi přijde slabý :)

Aprilia RSV4 R: důvod neuveden

První dojmy - Do ruky padla ale čím víc nastavování, tím víc možností k hledání. Moc vychytana mašina a jen doufám že motor něco vydrží když má najeto 3500 km.

Motorku bych doporučil pro - No už to chce mít něco v ruce ale s tou elektronikou je to fakt blbuvzdorny.

Doplňky na motorce - Vše origo jak má byt

Velká, rychlá i slušně ovladatelná. Není náročná na řízení jako italky, jede to líp než Japonec, vejde se na ni i velkej nemec :)
Da se jí vytknout jen málo věci, motor fenomenální, brzdy super až na pumpu, ta přeci jen mohla být brembo. Takhle je to trochu gumový ale pořád to brzdí skvele. Na silnici ale skoro zbytečný zabiják. Pomalu se na tom moc jet nedá jinak si můžete rovnou objednat masérku krku a zápěstí. To má ale každý sbk.
Elektronika taky pecka. Režim slick je dokonalý a ABS v něm funguje tak jak má. Výborný je i automatické pribrzdovani zadní brzdy. Jen bacha že ve slick módu nejede antiwheelie a že to chce na zadní skoro pořád :) Sport má pomalou odezvu na plyn, lepší je na silnici jezdit na race.
Můj kus má naštěstí manuální tlumič řízení a můžu říct že je to naprostá nezbytnost. Stupeň 8 je tak akorát. Spolujezdce neřeším ale od pohledu tam má místa dost. Já bych na to ale za nikoho nesedl. :)

nejedlak
nejedlak napsal 27.02.21 v 21:40 10b.

Taliján
Taliján napsal 02.10.18 v 23:45 10b.

vzrusujici skvele ovladatelnej sliderbrus...Proc to porad vyhrava vcechny litrovy recenze???