AJP PR7 (2017)

Vlastník TomElefant750
Vloženo 30.9.2018
Aktualizováno 14.10.2018

Hubená koza na který se dá slušně popojet po silnici a zároveň krásně pojezdit v terénu

První dojmy - Vysoká, parádní podvozek, jen si musím zvyknout na jednoválec, deset let jsem jezdil dvouválce do V a projev motoru je jinej. Na jaře jsem ji měl půjčenou na víkend a hned jsem věděl že ji nutně potřebuju, tak jsem jen čekal až bude dost peněz.

Doplňky na motorce - Plotna, rámečky na kufry/brašny, kastlík na nářadí

Výběr motorek pro způsob ježdění jakej preferuju je omezenej, mám rád vejlety mezi 100 a 200 km za den, kde se většina jede mimo asfalt, občas je ale nutný přejet po silnici stovky kilometrů. Proto je nevhodný lehký enduro, stroje jako Afrika a pod jsou zas už moc těžký a rozbitný. Výběr byl víceméně mezi KTM 690 Enduro, Husqarnou 701 a AJP, AJP jsem zvoli proto že ta motorka je už hotová (koptit s navigací, nádrž pod sedlem, kryt motoru...) a navíc mám přímo v místě bydliště prodejce a servis s dobrými osobními zkušenostmi.
Moc jsem toho zatím nenajel, ale motorka splňuje skoro vše co jsem od ní očekával. Víc napíšu po nějaký porci kilometrů.

Pegos
Pegos napsal 10.11.18 v 18:00 7b.

Tak at ti vydrží nadšení a i moto abys jí neutahal.

HusKa701
HusKa701 napsal 07.10.18 v 21:58 5b.

Zdar. Ta motorka mně zajímá a sleduju reference přesně pro to co píšeš...že je z výroby hotová. Alespoň tak se tváří Takovejch stojů na trhu OPRAVDU MOC není. Nechtěl bych jí pro sebe. Jezdím 701 na kterou nedám dopustit ! Myslím že po úpravách na "dual sport" (s fakt nekompromisním nasazením) nic jinýho lepšího není. Ten komu sháním solidní stroj by potřeboval něco "hodnějšího" a taky lehčího. Prostě není tam praxe, tělesní dispozice, možnost stroj upravovat... a tomu si myslím , že by mohla přesně tahle motorka odpovídat. Body bych raději neuděloval... protože mám moc rád "PLZÍŇKU" ( mimo vybraných piv z minipivovarů určitě nejvíc ) a ta motorka taky vypadá (normálně) moc dobře...ale s těma polepama prostě NE ! To bych viděl jako degradaci obojího . Jenže bez bodování mně to nepustí dál Tak dám "zlatou střední"...ale polepši se ! Jsem "stará škola" tak na to nehleď. V každým případě přeju ať Ti to jezdí a ať spolu zažijete spoustu pěkných výletů.

fockewulf
fockewulf napsal 07.10.18 v 19:46 10b.

to se to bude jezdit...a chlastat...a jezdit!!