renocar_unor

Honda NT 700V Deauville (2006)

Vlastník doktor_sova
Vloženo 29.9.2018
Aktualizováno 4.10.2020

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 7 záznamů

haroman
haroman napsal 12.09.19 v 20:37 8b.

Dobrá volba,taky jsem na ni po 20 letech neježdění začínal, další tvoje volba bude Pan European větší silnější, pohodlnější i když o něco těžší ale jenom při manipulaci na místě po rozjezdu bych řekl že možná lépe ovladatelnější než Deauvil

stefanik
stefanik napsal 26.10.18 v 12:09

Super, ďalšia Deauvillka. Nech slúži a poslúcha.

kuzmič
kuzmič napsal 25.10.18 v 22:46 10b.

Pěkné to máš...!!!
Slezská Harta...?

Lumen
Lumen napsal 03.10.18 v 21:24 10b.

paradni,preju at dela radost

kapr
kapr napsal 03.10.18 v 16:45 10b.

Bezva moto. Mám taky a velká spokojenost. Jinak o tom šulinovi z Japonska taky něcoo vím. Rozpadl se mi jeden zámek, zatím. Našel jsem frajera, svařování plastů v Napajedlích a spravil to betelně, lepší jak origo Takže abych se nevykecával, jak říkáme u nás - NECH SLÚŽÍ -

NXram
NXram napsal 03.10.18 v 15:29 10b.

Na pohodové cestování skvělá volba a moc hezká barva. Něco jsem pojezdil na NT 650, vše bylo super, ale scházel mi výkon při předjíždění atd. Ve dvou jsem na tom nejel, takže pak je to asi opravdu o kochačce, ale bratránek na ní začínal a pak bezpečně přešel na rychlejší cestování...
Super motor, spotřeba, nefouká, spousta úložného prostoru, prostě moto na pohodu

wi_tack
wi_tack napsal 29.09.18 v 23:44 10b.

Přeji mnoho spokojených kilomerů. Deauvillky jsou podle mé zkušenosti spolehlivé a hodné motorky, které dobře poslouží jak ke každodennímu ježdění do práce, tak na dovolenou Já sice nyní zkouším o něco větší Hondu, ale na Deauvilku nedám dopustit