Yamaha MT-03 (2006)

Vlastník ombrac
Vloženo 27.9.2018
Aktualizováno 27.9.2018

Motorka i přes svůj věk vypadá stále k světu a myslím že pro začátečníky k A2 je to skvělá volba, pokud tedy nechtějí, nebo si nemůžou dovolit novou motorku.

Motorka koupena od FIRMA:Luboš Sedláček - RedBikes (Věžnice - Není co vytknout, spokojenost.

Suzuki GS 500E: Vzhledově mi moc neseděla.
Aprilia Pegaso 650 Strada: V době kdy jsem se rozhodoval jich moc k prodeji nebylo.

První dojmy - Můj první dojem z jízdy byl takový, že jsem měl velké obavy. Byla ještě zima, místy sníh a mokro a ta váha motorky. Po 6 letech ježdění na Simsonu něco co nebylo úplně příjemný.

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych určitě doporučil začínajícím motorkářům a motorkářkám. I přes svojí váhu tuším 192 kg je lehce zvládnutelná. Taky lidem menšího vzrůstu. :-D

Doplňky na motorce - Zatím mám na motorce pouze zadní kufr již od prodejce.
Přemýšlím o výfucích..

Tuhle motorku jsem si vybral protože se mi prostě líbí a všude jsem na ní slyšel a četl jen chválu.

Od nákupu mám najeto něco kolem 3 tisíc kilometrů, takže to není zrovna moc čas na hodnocení motorky. Když už o ní mám něco napsat, tak bych řekl že, jízda na ní je vcelku příjemná i když v určitých otáčkách jsou cítit vibrace, to ale patří k charakteru motoru. Brzdy určitě jsou dostačující, hlavně přední se dvěma kotouči. Jízda se spolujezdcem je taky v pořádku, nestěžuje si. I když vézt někoho s 90 kilogramy by asi bylo znát, hlavně při jízdě do kopce. Úložný prostor, který je pod sedačkou spolujezdce je extrémně malý a tak jsem rád že jsem k motorce dostal velký kufr (vím, nevypadá to moc dobře) do kterého se vejdou i 2 přilby.

Pro tuhle motorku jsou nejlepší klikaté silnice s pěkným povrchem, na dlouhých rovinách to je vzhledem k 5ti rychlostí převodovce nic moc.

Zatím jsem na ní nějakou velkou dálku nejel, ale určitě by se něco dalo zvládnout, jen jak ty roviny jsou nuda.

Milan1963
Milan1963 napsal 30.09.18 v 18:28 10b.