Kawasaki Versys 1000 (2018)

Vlastník ondrej75
Vloženo 26.9.2018
Aktualizováno 28.9.2018

Univerzál. Hodně rychlej univerzál. Navíc pohodlnej.

Motorka koupena od FIRMA:K2 moto (Hloubětín (Praha 9)) - Prodej super, servis peklo. Teda motorku udělaj dobře, vyšli mi vstříci i v protiúčtu, za to dík. Ale aby mohli fakturovat svý hodiny, tak vás tam klidně nechaj čekat zbytečně hodinu na víc.

Honda CRF1000L Africa Twin: nejezdím terén, ale moc se mi líbila
Triumph Tiger 1050 Sport: v anglických recenzích prohrávala s versysem, má nějak blbě podvozek, že není tak přesnej...a v triumphu se netvářili, že by šel zkusit
BMW F 800 GS: Nesmysl za novou, GS je mýtus.
BMW F 800 GT: Nakonec mi přišla moc chudá kapotáž. Ale měla řemen.

První dojmy - Pohodlí. Zátah. Nad 6 tisíc dobrej zvuk. Lehce zatáčí.

Motorku bych doporučil pro - Pro toho, koho bolej záda na kapotách, ale nechce naháče, chce jezdit hodně hodin v kuse a všechny typy silnic.

Doplňky na motorce - Padáky sw tech,mlhovky, blastry, horní nosič, větší plexi - kawa, držák na mobil od RAM, je super.

Vždycky se mi líbil, už jsem si ho málem koupil jako svoji prví velkou motorku. Můj kamarád ze základy, kterej jezdil snad na všem, mi ho doporučil. takže dík Jirko!

Jezdím na ní často do práce, což je okreska +dálnice + Praha. Cca 70km a 70 zpátky. BMW C650 bylo fajn, ale na té dálnici, to bylo pomalý a nudný. Tedy na mě.
Versys s přehledem dává město, jen když je nad 30, tak ten litr na světlech pekelně topí. Jinak je to neskutečná raketa.

Mám na jeto 6500, z motorky jsem stále víc nadšenej, včera jsem absolvoval večerní návrat v -3 stupních a kapotáž to dává na 1. Lepší ne skutr.

Brzdy dostačující ,nejsou jedovatý, VFR1200F mělo lepší, ale je to o zvyku.

Neskutečně to táhne odspoda, (oproti všemu, co jsem měl) takže to je hodně pohotový a rychlý. Jízda je zábavná, i když se jede normálně, což mi třeba u velký VFR moc nešlo. Ale 180 jede velmi pohodlně. Maximálka zatím nevím, něco přes 200, od 190 už to pak nějak zázračně dál neletí...
Spotřeba, přestože to tahám, 6.2. Což je myslím dobrý.

Pallo72
Pallo72 napsal 13.05.20 v 11:36 10b.

Miloš63
Miloš63 napsal 12.10.18 v 14:33

Moc se těším na fotky s novým akrapem a snad i to video se zvukem Jinak super moto.

Pavel_SRO
Pavel_SRO napsal 09.10.18 v 08:54 10b.

sfv
sfv napsal 03.10.18 v 18:17 10b.

Jednoznačná volba ! Jezdil jsem ted Afriku 1000 - vzpomínám na 750 !!
Litrovýmu Versysu pořád nemáme s Michalem co vytknout . , takže hodně kilometrů bez nehody!!

biosák
biosák napsal 27.09.18 v 21:39 10b.