Yamaha FZ6 N (2005)

Vlastník PitrisG25
Vloženo 25.9.2018
Aktualizováno 25.9.2018

Prvni seznameni s dospelou motorkou. Laska na prvni pohled.

První dojmy - Padla hned do ruky a pod prdel. Lehce ovladatelna a agilni motorka. Krasnej zvuk z ladenejch vyfuku. Bezva posezeni. Hned jsem vedel ze na tehle masine se to proste naucim a budeme si rozumet.

Motorku bych doporučil pro - Zacatecnik a pokrocily. Motorka pro siroke spektrum jezdcu, kteri nechteji zalehavat, ale taky za ni umi vzit.

Doplňky na motorce - LeoVince SBK, pancerove hadice, padaci protektory, KN filtr

Vezl jsem ji domu jako naprosty zacatecnik (skutr vylety nepocitam) a mel usmev od ucha k uchu. Budila neskutecnej respekt a tak jsme se zacali seznamovat. Naskakovali prvni kilometry a slo to krasne. Motorka umela odpustit skolacky chyby. No a ja vzdycky byl z toho zvuku uplne mimo. Vedel jsem ze ten potencial tam ma. Dokazala me z prvu sundavat ze sedacky, ale casem jsem ji zkrotil.
Vice nez dostatecna pece vzdycky byla moji prioritou, motorka i pres najezd 50000 byla v perfektni kondici, kteoru potvrdil original servis pri velkem servisu.

Zbytek servisnich veci vzdy v zimnich mesicich v garazi.

Motor supr. Na kochacku do 7 tis v klidu a pohode. Chces letet? OK... drz me pod krkem a nezklamu te. Nezklamala a furt mela dost sily.
Je to nahac, takze se nikam neschovas. Ale mas pohodli. Vzdycky mi vyhovovalo sedet jako kral. Zalehavacky nejsou moje kategorie. Tak jako furt litat pres 200.
Podvozkove ideal, ceske silnice hltala s prehledem a nikdy nezklamala.

Vylet okolo cele CR, Sumava skrz naskrz...nikdy me nenechala.

Jizda nekolikrat s batuzkem, ale to me moc nebralo. Citim velkou zodpovednost a strach "co kdyby". Ale je to jen o zkusenostech. Motorka ve dvou furt stejna. Musim podotknout ze batuzek si v chladnejsich dnech vychvaloval vyfuky pod zadkem. V lete se to rict nedalo...kazdopadne pohodli bylo.

Po 3 sezonach se s ni musim rozloucit, ale nikdy nezapomenu.

VaDi
VaDi napsal 30.09.18 v 13:00 10b.

Super motorka a ty laufy jsou nejlepsi na světě (mam stejne)... nekdy dame sraz a poradne svět ozvučime