renocar_unor

Ducati GT 1000 (2008)

Vlastník prodrive
Vloženo 24.9.2018
Aktualizováno 7.3.2020

Najklasickejšia klasika - nič iné ma nenapadá

Ducati Sport 1000: cenovo nedostupné

První dojmy - Od prvého nasadnutia na motorku som vedel, že "toto" je ono. Motorka na bežné denné používanie, na jazdu po meste, nenáročnú turistiku. Neskutočná charizma a osobnosť - proste srdcovka

Motorku bych doporučil pro - Veľkým chlapcom, ktorí sa už nikde moc neponáhľajú a majú vyberaný a vyzretý vkus. :-D

Doplňky na motorce - znížené sedlo s červeným prešitím, výfuky M.S.R, zadné výškovo a tuhostne nastaviteľné tlmiče a zrkadlá Sport 1000.

Za dve sezóny, čo ju mám som na nej dal asi 9000 km. Neskutočne pohodová a nenáročná motorka. A neskutočne nádhernááá. Aby mi v zime moc nechýbala, tak zimovala v obývačke - tento rok tam budú zimovať dve - bok po boku s 996-kou. Má rada dobré cesty s rýchlejšími zákrutami a dobrým povrchom. Rozbitý asfalt a výtlky jej vôbec nesedia - a hlavne jej oceľovým chrómovaným kolám. Super si na nej užívam pohodovú jazdu, ale nieje problém držať tempo s Monstrami, alebo napr. KTM 990. Ale pohodička nám viac pasuje

prodrive
prodrive napsal 07.03.20 v 14:52

áno dávam duše

Tuji
Tuji napsal 07.03.20 v 12:10 10b.

Je to nádherná motorka. Ani jsem nevěděl, že existuje. Dáváš do kol duše nebo to zvládne i bez nich?

Gemil
Gemil napsal 04.02.19 v 08:20

Omarson
Omarson napsal 28.11.18 v 21:22 10b.

kuzmič
kuzmič napsal 01.10.18 v 15:05 10b.

Nádherný kus oceli... Hlavně ta vyplétaná kola