KTM EXC 500 F (2018)

Vlastník ZTD
Vloženo 24.9.2018
Aktualizováno 24.9.2018

Šotolinové cesty v okolí mám skoro všechny projeté, je na čase vydat se na offroad do hor a koryt vyschlých řek.

Motorka koupena od Tracktion

Husqvarna FE 501: Dostupnost příslušenství, dílů a dodací lhůta

První dojmy - V porovnání se 701 je to neskutečně lehká motorka. Musím někde sehnat pohodlnější sedlo, to úzké prkno od KTM je po dvou hodinách nesnesitelné. Brodivost nic moc, 701 do 90 cm vody bez problémů, 500 nabrala trochu vody do airboxu po průjezdu 50cm řekou.

Motorku bych doporučil pro - Pro adventure jezdce, kteří nemají rádi asfalt.

Doplňky na motorce - Nádrž KTM 11.5 L, Crosspro bash plate, alu chrániče rukou, plastový kryt skříně spojky, Kriega úchyty, zrcátka Doubletake, RAM držáky na telefon a satelitní komunikátor.
Dál plánuji druhou nádrž na 17 L, LED blinkry a seříznout blatník, měkčí KTM sedlo, USB napájení, vyhřívané rukověti, P3 chránič svodu výfuku, chránič zadního brzdového kotouče a tubliss místo duší.

Chtěl jsem něco lehčího do terénu s dostatečným výkonem a převody, abych se nějak dostal do 100 km vzdálených hor a dalších zajímavých míst na Novém Zélandu. Původně jsem objednal Husqvarnu FE 501, kvůli dodacím lhůtám a nedostupnosti velké nádrže jsem nakonec změnil objednávku na KTM 500 EXC-F SIX DAYS 2019.

Pedl
Pedl napsal 04.05.20 v 15:38 10b.

Kde to jezdíš?