journeyman_brezenPROFIL MOTORKY

Yamaha FZS 600 Fazer (2001)

Aktivní Profil uživatele

Vlastník JokeJack
Vloženo 23.9.2018
Aktualizováno 30.10.2019
Zobrazeno 266x
HODNOCENÍ PROFILU OD 0 UŽIVATELŮ
 • 1
 • 2
 • 3
 • 4
 • 5
 • 6
 • 7
 • 8
 • 9
 • 10
 • 0

Popis motorky


Hledal jsem motorku na které se dá jet trochu rychleji ale i cestovat, koukal jsem na fazera již nějakou chvíli a pak na něm přijel i kamarád a ať si sednu. Nemusím říkat že v tuhle chvíli jsem se rozhodnul, prodala se Jawa(nechtíč sice) a začlo se vybíra

Více fotografii

První dojmy - Prvním dojmem byla hlavně mohutnost, rychlost, trochu strach z výkonu, ale po chvíli to přešlo

Motorku bych doporučil pro - Vhodné pro začátečníky kterým neublíží pokud mají rozum v hlavě ale i zkušené

Doplňky na motorce - Topcase, nosiče bočních kufrů, vyhřívané gripy, 12V zásuvka na řiditkách, výfuk Mivv s homologací, zrcátka z FZS 1000, turistické plexi, zlatý páčky, padací protektory rutan dragon.

Recenze

Zkušenosti žádné, zatím jen co jsem vyzkoušel před zakoupením a domu jí řidil kamarád ale při tankování byl veselý z čehož usuzuji že se mu to líbí. Motorka má škrtící sadu na 35kw jak jsem již zmiňoval, pár neduh to má, například ta hnusná zelená která pujde bud do černý. Nějakej ten polep ale hlavně se bude dělat kontrola motoru, olej, filtry, volnobeh, svíčky, rozvody, rozeta ještě vydrží a řetěz relativně dobrej(údajně rok starý).

Po zimě nemilá věc- těsnění v karburátorech prasklo a celá nádrž vytekla do motoru a pak z něj ven, takže servis.
- Kontrola ventilů, rozvodů, nové těsnění do karburátorů, nové svíčky, nové filtry, kontrola rozety, přezutí pneu+ ložiska v kolech a krku řízení, doma po servisu seřízení podtlaků v karburátorech.
Po servisu je Fazer plně otevřen na 70kw, škrtící sada byla vyjmuta.

Postřehy: Do 6tis je mašina klidná, pohodová, od 6tis začíná jet jak pominutá a jede jak šíp, do zatáček to jde samo, akorát po cca 100km začíná bolet zadek ze sedla takže gelová vložka to snad vyřeší. Spotřeba není nijak veliká, podle nepřesných výpočtů to vychází přibližně na 5,5 litrů/100km.
Gumy jsem volil dunlop na doporučení zde na foru a nejde je ani utrhnout, v zatáčce cítím absolutní stabilitu a ovladatelnost motorky.

30.10.2019
Najeto celkem 62100 (přibližně 2,500km).
Cítím že výkon motorky už mi nestačí ačkoliv jsem s ní spokojen, od 6tis otáček to letí takže kdo chce svižnou jízdu musí držet nad 6tis pak to celkem letí. Co bych motorce motorce vytknul je jen vyšší těžiště, což působí dojem, že je strašně těžká.
Motorka je hodný kocourek,nijak neubližuje a furt to tak nějak jede, na motorce je mivv výfuk který od zminovaných 6tis se začne ozývat ale není to nic přehnaného. Do zatáček to jde samo a když si člověk vysedne dají se projíždět pěkně zatáčky.

Nejnovější komentáře

Vložení komentáře

Pokud chcete vložit komentář, tak se registrujte a přihlaste.


intercars_shark_metro
Objednat reklamu
TOPlist