Yamaha FZS 600 Fazer (2001)

Vlastník JokeJack
Vloženo 23.9.2018
Aktualizováno 23.9.2018

Hledal jsem motorku na které se dá jet trochu rychleji ale i cestovat, koukal jsem na fazera již nějakou chvíli a pak na něm přijel i kamarád a ať si sednu. Nemusím říkat že v tuhle chvíli jsem se rozhodnul, prodala se Jawa(nechtíč sice) a začlo se vybíra

První dojmy - První dojem, asi mohutnost, nedá se to srovnat s veteránem co jsem měl. Motorka je živá ikdyž je seškrcená, výfuk od LeoVince (zvuk dobrý ale bez homologace takže poletí pryč), posez vcelku pohodlný a hlavně na tom nevypadám jak vosa na bonbónu.

Motorku bych doporučil pro - Vhodná pro začínající(viz já) i zkušené, do zatáčky jde víceméně sama,

Doplňky na motorce - Topcase, nosiče bočních kufrů, vyhřívané gripy, 12V zásuvka na řiditkách.

Zkušenosti žádné, zatím jen co jsem vyzkoušel před zakoupením a domu jí řidil kamarád ale při tankování byl veselý z čehož usuzuji že se mu to líbí. Motorka má škrtící sadu na 35kw jak jsem již zmiňoval, pár neduh to má, například ta hnusná zelená která pujde bud do černý nebo do stříbrný, ale viděl bych to na černou. Nějakej ten polep ale hlavně se bude dělat kontrola motoru, olej, filtry, volnobeh, svíčky, rozvody, rozeta ještě vydrží a řetěz relativně dobrej(údajně rok starý), pak to bude chtít spravně pozapojit světla protože svítí obě dvě najednou k čemuž se přiznal prodejce že to předělával a dálková to je taková bludička jen. Práce na ní je ale budem si rozumět.