Triumph Tiger 1200 XC (2013)

Vlastník bobgreen
Vloženo 23.9.2018
Aktualizováno 12.5.2019

Kráska...na první pohled mě okouzlila

Motorka koupena od FIRMA:Motocentrum Tass (Chrudim I)

BMW R 1200 GS Adventure: Nesedla mi

První dojmy - Hned po svezeni mi padla do ruky,trošku měkčí předek(vyřešeno výměnou oleje v tlumicich),mrzí mě že tam bremba nezačali dávat dříve,jezdím s manželkou tak max spokojenost

Motorku bych doporučil pro - Trochu ostřílený motorkař(ka) ji zvládne bez problémů,určitě ne začínajícím jezdcům!!

Doplňky na motorce - Tři kufry sw motech,vyhrivane rukojeti,přídavná světla,padací rám sw motech,zásuvka 12 v na řídítka,opěrka spolujezdce,led blikače

Kupoval jsem ji s 18000 km,teď najeto pouhých 21086,zatím spokojen,na dlouhé cestování ve dvou ideální...na silnici perfektní,lehčí terén jakž takž,je dost těžká

Tak teď mám chvilku čas tak můžu poreferovat proč!Sedlal jsem bmw 650F,po té bmw 800F a jako příští velké cestovní enduro bylo mělo být bmw 1200 gs,nejlépe adventure.Po svezení mě ta motorka tak zklamala(nesedla mi),že jsem řekl,že bramboraka nechci.U kámoše v bazaru jsem narazil na Triumph Explorer,svezl se a bylo rozhodnuto.800 kilo jsem prodal se slzami v očích(za 3 měsíce jsem se dozvěděl,že ji borec rozstrelil)a začal pátrat.Něco mi bylo nabidnuto z Anglie,ale prodejce po týdnu přestal komunikovat takže z toho nic nebylo.Po nocích strávených na netu jsem na ni narazil a bylo rozhodnuto.Druhý den jsem se na ni jel podívat,zaplatil zálohu a za týden pro ni,udělali mi rovnou technickou,jen jsem se stavil za klukama v servisu Moto Třebíč,tam proběhla kontrola všech náplní,výměna oleje ve vidlich,original olej je prý 5,tak jsme dali 10 a už se předek při brzdění tak nenoří.V květnu jsem byl na srazu,původně bmw a postupem času nás většina presedlala na jiný značky,ale bezva parta lidí z celé české republiky.Kámoš přijel na malým braskovi tak jsme mohli zhodnotit,vyšli jen samá pozitiva,za mě zatím spokojenost...

sasos69
sasos69 napsal 02.05.20 v 19:16 10b.

Butch-mt
Butch-mt napsal 23.09.18 v 19:24 10b.

TEX je TEX. Spousty šťastných kilometrů.