Cagiva Planet 125 (2000)

Vlastník malyvenaCZ
Vloženo 23.9.2018
Aktualizováno 8.6.2019

Krásná na první pohled a když vezmete za plyn vyrazí vám dech.

Motorka koupena od Rindy74 (Jihlava)

Honda NSR 125R: nebyla k prodeji

První dojmy - Trochu tvrdší posez a zadní brzda je špatně nastavena,ale celkově motorka brzdí parádně a s motorkou si můžete hodně dovolit. Oproti 4t je ten výkon opravdu znát. Uvolněný a příjemný posez. Na svou váhu je docela dobře ovladatelná.

Motorku bych doporučil pro - pro skupinu A1 co si chtějí odpoledne vyvětrat hlavu a 4t je na ně moc línej.

Doplňky na motorce - Je otevřená na 22kw takže jede jak splašená. a Má nový tachometr, starý dosloužil.

Stroj jsem si vybral kvůli doporučení a také kvůli designu, protože bych na ní mohl oči nechat.
Strojje složen s kvalitních komponentů (např.: brzdy Brembo), což je záruka kvality. Motor valí jako splašenej, až mám jako začínající jezdec strach. Prostě 2T o objemu 125 ccm, který pokud je otevřený (což pravdě podobně bude) vám pomalu urve ruce ze řidítek. Zvuk není nic nádherného na poslech (origo koncovka) ale co byste chtěli od 2t. Ale kupodivu to není až tak uřvané, jako jsem čekal.

Motorka má velké zadní pneu, oproti některým 125, které mají šlupičky, takže se dá krásně naklápět a mám větší jistotu. (taky to líp vypadá)
Se spolujezdcem se to trochu horší, motorka na to výkon sice má, ale posez je horší.
Nejlíp jí sedí okresky, do města bych jí netahal.

Je to krásná motorka a kdokoliv na ní jezdil tak mi to určitě potvrdí. Prostě jedna za mě jedna z nejlepších 125 co Italové vymysleli.

Rindy74
Rindy74 napsal 31.10.18 v 19:22 10b.

NÁDHERA