renocar_unor

ČZ 175/470 (1965)

Vlastník Jenisatko
Vloženo 21.9.2018
Aktualizováno 11.7.2019

Nádherný stroj v patinovém stavu. výborný výkon a tichý chod.

První dojmy - Perfektně sedí v zatáčkách. Pokud je obsazena jen jedním jezdcem, bohatě dostačující výkon. prostě sportka na 19" kolech. Lehce ovladatelná, lehká. Vše funguje jak má. Jen to světlo by mohlo v noci lépe svítit.

Motorku bych doporučil pro - Pro všechny milovníky Československých sportek.

Doplňky na motorce -

Motorka chytá bezvadně i po dlouhém odstavení. Je lehká a dobře se s ní najíždí do zatáček. Řazení a spojka bezproblémové. Posed na ní mě neunaví. Je velmi elegantní a jsem moc rád, že jsme jí dokázali v šedesátých letech vyrobit. Je živější než Jawa z té doby. Pohled na ní mě asi nepřestane bavit. Řidítka s hrazdou, štíhlé blatníky, elegantní kola, takřka původní patinový stav. Mínus má jen za přední světlo 30/35 W 6V není v noci nic moc.

GHM
GHM napsal 07.11.21 v 20:38 10b.

Pekna masinka, na rovnakej len cervenej jazdil bratranec. Nech robi radost!

Milan1963
Milan1963 napsal 07.11.21 v 20:16 10b.

Krásný stav !

bakalus
bakalus napsal 28.09.18 v 10:08

one: není leštěnka jako leštěnka, ty kvalitní leštěnky umí málokdo protože cosi stojí a stodolových renovací v kotelní stříbrné je mraky

O.N.E.
O.N.E. napsal 23.09.18 v 10:53 10b.

Tyjooo parádní stav V poslední době dávám přednost přesně před tímhle než leštěnkama.Tiše ti závidím a přeju hromady pohodových km

bakalus
bakalus napsal 21.09.18 v 13:08 10b.

já nejsem noční jezdec tak mě světlo netrápí, ale nově napařená parabola, čisté sklo a kvalitní žárovka 6v 35/35w pokud ji ještě seženeš a není problém. Mám stejnou sportku už ve všech kubaturách a svezení je někde jinde jak na těžkopádných panelkách a kývačkách