Honda CBR 900RR Fireblade (1994)

Vlastník Elafonisi
Vloženo 19.9.2018
Aktualizováno 20.9.2023

Starý poctivý železný superbike

První dojmy - Po roce a půl skládání jsem byl silně pozitivně překvapen

Motorku bych doporučil pro - pro nadšence starých poctivých motorek z 90´ let, které ve správných rukou potrápí kdejakého laminátového nadšence :-)

Doplňky na motorce - původní JE SNAD JEN RÁM, nádrž, motor A zadní KOLO- zbytek jsou doplňky, aby vyhověly mým požadavkům na jízdu

Našel jsem babičku SC28 v žalostném stavu. Zželelo se mi jí, a tak jsem si ji po rychlém rozhodování přivezl domů.
Kompletní rozborka, elektrika KO, motor rezavý ve válcích...
Motor rozložen, vyměněný prostřední blok válců, vyčištěno, nové vložky na klice, nové kroužky, těsnění, atd... prostě GO za strašné penízky. .odměna . .nový motor jako z Japonska!! - zajíždím
Nový elektrický svazek, cívky zapalování, svíčky, nějaké to relátko
Nastaven podvozek na moji váhu, přepáko..
Podsedadlový plast je z GSXR1000 K8, sedí mi dobře na prdelku, k tomu podsedadlový rám svařený z bouraného orig Zx7R (jo vaření duralu mě začalo bavit
) vnitřní plast je z kevlaru, ale je tam jen CDI a relé dobíjení
Držák výfuku, také z duralu, jako i lešení přední kapoty a budíku (otáčkoměr made in jižní korea)

Přední kapota je upravená z CBR500F

výsledkem je 140kg suché váhy, co jsem nepotřeboval, jsem odřezal, co jsem potřeboval je pod nádrží (expanzka, baterka),těžiště ve středu, motor cca 120PS a ovladatelnost jízdního kola!
Nově přidány kryty vík motoru z kevlaru a tlumič řízení mazaně umístěn pod nádrží a připevněný k horním brýlím

UŽ SE TĚŠÍM ZASE NA OKRUHY!!

callowsick
callowsick napsal 02.11.19 v 18:22 10b.