Honda XL 1000V Varadero (2008)

Vlastník Bond33
Vloženo 14.9.2018
Aktualizováno 24.3.2020

Zimní tuning

Vloženo: 25.03.2019, Uskutečněno: 25.03.2019, Stav tachometru: 64054 km, Zhlédnuto: 65x

Jako každý, kdo se nemůže dočkat až vysvitne sluníčko a oschnou cesty, jsem i já skoro obden chodil do garáže a mazlil se alespoň pohledem a dotekem a vymýšlel, co a jak opravit, přidat a doplnit. Nakonec to dopadlo tak : hranatá zrcátka místo kulatých, vyhřívané hefty, nová závažíčka do řídítek, přídavná led světla, výměna všech provozních kapalin, chladící, brzdová + desky a čepy, olej, filtr, vzduchový filtr, přední guma byla tak divně sjetá jako pila, ne poskákaná jako od blbých tlumičů, ale prostě divně sjetá. Tak jsem navštívil pneuservis, gumu jsem chtěl stejnou osvědčenou Pirelli Scorpion Trail II, a ejhle když to sundal, kleplý ráfek, vidět to nebylo jen to házelo jako prase, takže už jsem věděl, proč tak guma tak vypadá. Předchozí majitel mi to neřekl, třeba to sám nevěděl, fakt jsem si ničeho při koupi nevšiml . Naštěstí šlo pěkně na hydraulice narovnat, zalakovat, přezout a kolo je jako nové. Ještě jsem si na rady zde přítomných nechal z E-Baye poslat - deaktivátor lambdy - fakt je to poznat, v malých otáčkách někde po městě v koloně to celkem skákalo a kopalo, teď je to pryč. Ještě jsem překuchal elektriku, zapojil jsem si zásuvku na dvě USB, i světla, i hefty přes relátka, aby mi to nevymlácelo baterku . No a každé správné cenduro i enduro má mít zobák, tak je tam .