Yamaha XJR 1200 (1997)

Vlastník Currahee
Vloženo 7.9.2018
Aktualizováno 22.10.2020

Když ji v roce 97 začali prodávat, bylo mi 13 let a byla to láska na první pohled. Teď, po 21 letech jsem si s ní splnil svou dětskou touhu.

Kawasaki ZRX 1100: ZRX není moje srdcová záležitost. Narozdíl od Yamahy :-))

První dojmy - Není co vytknout, z hlediska vizáže umělecké dílo, zpracování typicky japonské a hlavně styl !!! První cesta po koupi 80 km v sedle. 2 zastávky na uklidnění...a vstřebání všech požitků... z jízdy, zvuku, zájmu okolí:-)

Doplňky na motorce - Laděné výfuky laser - dvě dvojité koncovky s nezaměnitelným zvukovým projevem. Na motockylu již od prodejce, zvažuji koupi a instalaci původních laufů, ale to asi časem

...klasika která bude nádherná navždy... motocykl který se v anketách umisťuje stále na čelních pozicích při soutěži o nejkrásnější motockyl všech dob... myslím že smyslem motocyklu jsou dvě kola a motor. V případě XJR doplněno je o nejdůležitější prvky ( trubkový rám, monumentální nádrž a sedlo, přední a zadní vidlice, řídítka ) není zde nic navíc, nic nechybí, nic nenarušuje její vzhled.

28. září - přesto že jezdí parádně, občas jde zaslechnout zvuk který myslím ke zvukovemu projevu nepatří, takže na sklonku sezóny jsem ji přistavil k mechanikovi a udělá mi pár nezbytných opatření ) řetězová sada bude začátek, čištění karburátoru a seřízení ventilů... uvidíme jak to bude vypadat pak a jestli ještě stihnu nějakej kilometr v sedle, nebo už jen přejezd do garáže)

Rudi7203
Rudi7203 napsal 26.07.19 v 22:24 10b.

10 dávám za XJR dej tam origo výfuky a těch 10b bude zaslouženejch XJR je prostě TOP a v origo stavu nejvíc

Psisko
Psisko napsal 16.07.19 v 18:01 10b.

Paráda

lacerta82
lacerta82 napsal 23.10.18 v 10:47 10b.

luxusní lokomotiva v úžasných barvách

Currahee
Currahee napsal 15.09.18 v 09:31

Díky za hodnocení ) a 10 b. ode mně pro tvojí Karosu )

Brumbaal
Brumbaal napsal 15.09.18 v 02:46 10b.

Nádherná klasika!