BMW F 850 GS (2018)

Vlastník altmy
Vloženo 4.9.2018
Aktualizováno 13.4.2024

Štíhlá kráska, která umí upalovat..

První dojmy - Moto jsem si nejprve půjčil u prodejce na seznamovací rande a mohu říci, že již první kilometry mne uchvátil motor. Jeho sametový chod a průběh točivého momentu. Druhé, co jsem si hned uvědomil, že mi připadá jak kdybych seděl na nakedu. Krásně vodivá, agilní, jak kdyby měla o 30kg méně..

Už jsem skoro koupil nový model Tiger 800 a uvažoval jsem i faceliftové Africe 2018. Tiger je hezký a v základu nabušený výbavou, ale u BMW mě daleko více vyhovoval chod motoru, hlavně nástup a průběh točivého momentu, než u tříválu a pak celkové zpracování (plasty, ovladače atd.) U BMW mám pocit, že sedím na menší, štíhlejší, ovladatelnější moto a aspoň pro mne, je celkově líbivější. Nová Africa je krásná a dvouvál má super chod, ale připadá mi, že už je to více enduro, které chce do terénu a na mé 90% silnice se i díky menším zdvihům hodí BMW více.. Přes zimu určitě doplním padáky na motor a hliníkový kryt motoru. Jediné co bych zatím vytknul, je docela tichý projev, ale jelikož na VTX 1800 mám otevřené výfuky, tak je to docela příjemná změna a nechám originál..

Ricchard
Ricchard napsal 16.07.21 v 11:34 10b.

WhiteHarry
WhiteHarry napsal 23.08.20 v 19:37 10b.

užívej, je to moc fajn mašina

altmy
altmy napsal 15.09.18 v 22:30

jo jo.. Jezdíš..???

katrin
katrin napsal 12.09.18 v 10:36 10b.

No nene !

Sete
Sete napsal 11.09.18 v 18:43 10b.