Jawa 50/23 Mustang (1981)

Vlastník aklenot
Vloženo 2.9.2018
Aktualizováno 3.1.2021

Jawa 23 Mustang, r.v. 1981, legendární motocykl ze Slovenska.

První dojmy - Na Mustanga neobvykle hezký, nezničený stav a po prvním majiteli s veškerou historii motocyklu. Dorazy nezničené, motor funkční, nějaké investice tam budou, ale pak to bude motorka ve velmi slušném stavu.

Motocykl zakoupen jako dar k výročí svatby, bohužel se to doma neshledalo s úspěchem. Motocykl tedy darován synovi, ale prý na tom mohu jezdit Dokoupeno do kompletace sbírky nejnovějších motocyklů z Považských strojíren, tedy již mám modely 20, 21 a nyní nově model 23.

Motocykl zakoupen od prvního majitele, s malou SPZ, bohužel SPZ nesla znaky TČ. Elektronický systém na úřade takové znaky nepodporuje, tak mi byla vydaná velká SPZ, je tak obrovská až to hezké není.

Mustang nyní kompletně seřízen, dostal novou rozetu, řetěz, nové duše a pneumatiky, jiné méně orezlé ráfky. Na STK byl po 20 letech a bez větších obtíží prošel, jen jsem narazil na nechápavého pána na STK, který tyto stroje odsuzuje = hledal všechno možné a přece něco do záznamu napsat musel ( Pitomec ).

Do budoucna Mustang jistě někam vyjede, momentálně v rámci testování jen kolem komína a po té bude zřejmě čekat v garáži.

Najeto:
Sezona 2018 - 413 km
Sezóna 2019 - 1513 km
Sezóna 2020 - 1545 km

bruttopyr
bruttopyr napsal 10.01.21 v 21:56 10b.

Nádherný a v originálu!
1500km/rok s Mustangem - to je slušný výkon!

hruso25
hruso25 napsal 02.09.18 v 21:12

Milan1963
Milan1963 napsal 02.09.18 v 17:55 10b.

Hezky zachovalý , s tou SPZ máš pravdu, to je mínus. Ale 10 bodů i tak.