Jawa 350/640 (1995)

Vlastník Nakin
Vloženo 31.8.2018
Aktualizováno 31.8.2018

Tuto motorku netřeba popisovat. Kdo by neznal přece Jawku - je to prostě česká klasika.

První dojmy - První dojem byl skvělý, dlouho už jsem nad motorkou přemýšlel a když jsem si pak pro ni přijel a svezl se bylo jasné, že semnou zůstane. Je to prostě super motorka do začátku.

Motorku bych doporučil pro - Moto vhodné pro začínajicí jezdce, kteří nikam nespěchají a užívají si jízdu. Na moto se dokonce naučila i přítelkyně, která nikdy na ničem jinačím neseděla a jak jí to bavilo :).

Po asi 6leté přestávce kdy jsem prodal svoji Hondu Rebel jsem si tak vzpomněl jaká to byla paráda když jsme jezdívali na motorkách a neustále jsem si říkal, že si něco musím pořídit A tak jsem se začal probírat internetem a něco si hledat. Nad Jawkou už jsem kdysi přemýšlel a tak jsem se díval hlavně po ní. Až jsem si jednu vyhlédl a už se pro ni jelo. Motorka jako taková je fajn, sem tam nějaká drobná oprava ale nic dramatického. Jinak můžu sam za sebe říct, že je to spolehlivý stroj a na takové to pohodové svezení je jako stvořená. S moto jsem za minulý rok najezdil celkem dost, zvládla i delší trasy a jízda ve dvou pro ni také není problém. Ikdyž je fakt, že ve 2 na delšÍ trase už to nebylo Úplně ono. Zase na druhou stranu krasný zvuk 2T to už se dnes jen tak neslyší. Takže ikdyž přemyšlím o něčem silnějším, Jawka doma zustane :).

dekel
dekel napsal 03.09.18 v 12:25 10b.

Čadil
Čadil napsal 02.09.18 v 09:12 10b.

MOC HEZKÁ

pp377
pp377 napsal 01.09.18 v 11:10 10b.

Pěkná. Tak ať Ti jezdí jako drak.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 31.08.18 v 17:59 10b.

Milan1963
Milan1963 napsal 31.08.18 v 15:03 10b.

Osvědčený stroj. A zrovna 640 je asi nejlepší z celé řady. Tak at' ti dělá radost.