Honda CRF1000L Africa Twin Adventure Sports (2018)

Vlastník 69šakal
Vloženo 31.8.2018
Aktualizováno 3.6.2019

splněnej sen v podobě dvou plnokrevníčků z hondí stáje..

První dojmy - V celku nepochopený a podceňovaný automat mi po delší době dává smysl ještě větší nez na začátku,. Nahoru řazení neřeším oproti tomu před zatáčkou často podřazuji pádlem . Je až nepochopitelné,jak DCT funguje. Doporučuju skalním zastáncům řazení vyzkoušet!

Motorku bych doporučil pro - Pro dobrodruhy s jistou zkušeností. Je přeci jen trošku větší...

Doplňky na motorce - kryty motoru a nezbytné kryty krytů páček. Dále jednoduché a hlavně velmi levné zpevnění základních rámů

Pohodlí, skvělý podvozek, důvěra ve značku. Velmi dobrá ovladatelnost, skoro až nesmysl vzhledem k váze motorky. Dlouho jsme váhali s nákupem, přeci jen dvě naráz,... Nakonec zvítězil ,,Zdravý rozum" a jsou doma.
K technickému popisu: Brzdy dokonalý, motor tak akorát, žádnej trhač asfaltu, po projížďce po FR. Alpách nám vyšla spotřeba něco přes 5 litrů vč Dlouhého přejezdu po dálnici - 180Km/h

Po sezóně mohu jen rekapitulovat. Nemůžu se dočkat jara, proto vyrážíme i v prosinci jen tak vyhnat pavouky. . . Ale tak už to většinou majitelé nový motorky mají. A když už nejde vyjet, dřepnem si do garáže a čumíme na tu naší nádheru a naše drahé polovičky vůbec nechápou proč. Ani já to moc nechápu , ...ale dělám to.

Fratr
Fratr napsal 20.10.19 v 16:32 10b.

Máš je fakt super (všechny tři ). Já bohužel musím jezdit sám Jak dopadla po položení, bylo to na ni vidět? Ať ti dlouho dobře slouží

vasa1975
vasa1975 napsal 15.09.19 v 19:00 10b.

POUND
POUND napsal 17.07.19 v 22:15 10b.

Tu možnost jezdit s partnerkou Ti závidím. Dvě krásky doma. Ten hadguardset je fakt super.

nobady
nobady napsal 21.01.19 v 12:01 10b.

Jedna dvojka sympatičtější než druhá! Krásný stroje,užívejte!

MichalKimlo
MichalKimlo napsal 12.12.18 v 07:11 10b.

paradne su