Kawasaki ZX-10R Ninja (2005)

Vlastník Motomaniak
Vloženo 29.8.2018
Aktualizováno 27.4.2019

Litr je raketa.Musel jsem si ji poladit k obrazu svému ale ted uz jsme se zžili ?

Suzuki GSX-R 1000: důvod neuveden

První dojmy - prvni dojem,lehka a opravdu divoka holka,jen byla nepripravena na ježdění.

Motorku bych doporučil pro - Pro zkušenější jezdce. A taky člověk musi mit trochu vymetené v hlavě,s tim se prostě 90 nejezdí.

Doplňky na motorce - Plexi MRA
Pancéřové hadice
Padáky
Sportovni zrcátka

Gipro

Dlouho jsem hledal slušnou 1000k5,bohužel jsem vzdycky narazil na motku v minulosti bouranou,coz jsem nechtel.jako druhý kandidát byla ZX10R,a na jednu jsem se jel podivat a stav rozhodl. ? zatim najeto cca 3500 km
Motor trochu mechanicky hlucnejsí,ale hodne ostrý ?
Podvozek tvrdsi,ale zvykl sem si,tahle holka ma rada pekny asfald.
Po koupi me zlobila privěra,na ctvrty kvalt okolo 4 000 ot/m motorka nechtela jet a potom vystrelila,coz nebylo ok,tak jsem odpojil lanka a motorek si žije vlasnim životem,motka funguje uz bez problemu.
Taky byl přelety olej o pul litra nad kontrolni oko,obráceně obuta predni pneu a hodne tvrde nastaveny podvozek,trochu jsem zmekcoval.
Asi 1000 km po koupi motka obcas zdechla po nastartování,a pri rozjezdu skubala,svicky byly total KO,problem byl v nich.
Dostala nove Micheliny,nove svice,sportovní plexi,k tomu sem koupil kombi RST a ted si uzivame ??
Motorka je to opravdu živá,jak se prehoupne pred 8000ot/m,tak letí jak zajic po lajně koksu,je nutno k ni pristupovat trochu s respektem,ne se strachem! Motorka ma svuj charakter,coz se mi libi,neni na ni nuda?

po odježděné sezone 2018 můžu říct,že mi motorka sedla.na tohle si člověk musí zvyknout,tvrdá,ostrá motorka.škoda jen,že u nas není moc pěkných cest,mam za barákem usek kde ji pravidelně beru usek měří cca 15 km a je to takové male TT :D aspoň někde to jde rozjet a jsou tam pekné zatáčky a kvalitní asfalt.
gumy jsem jezdil Micheliny pilot power 3,na 2019 chci koupit Pirrelli Supercorsa nebo Rosso corsa.

řekl jsem si,že nainstaluju Gipro.koupil jsem s funkcí Atre,funkci ATRE jsem ještě nevyzkoušel,ale narazil jsem na chybu při instalaci. ukazatel si pletl kvalty,nakonec jsem dospěl k tomu,že to nemají nejlépe vymyšlené.v převodovce je senzor,a na každy kvalt jde do ŘJ jiné napětí a vzhledem k tomu,že ukonstření zde bylo myšleno přes řadící kulisu a ozubená kola převodovky,byly tu velké přechodové odpory.nakonec jsem to musel udělat tak,že jsem koupil snímač ( Gear position senzor) z novější ZX10R,tuším rok 2010,která má hodnoty odporů uplně stejné,a trochu to předelat pomocí pájky.od roku 2006 je navedená přímo do snímaču zvlášt kostra,asi veděli proč to předelat ted funguje perfektně a hlavně přesně ! a tak to má byt,kdyby někdo chtěl poradit jak na to,klidně písněte

Pavel_SRO
Pavel_SRO napsal 09.10.18 v 20:13 10b.

Motomaniak
Motomaniak napsal 07.09.18 v 20:50

Dik borci

branBedys666
branBedys666 napsal 31.08.18 v 20:15 10b.

At Ti dělá jenom radost

hanis
hanis napsal 31.08.18 v 12:44 9b.

Hezká divoká potvůrka, zelená je nej Ty novější ročníky už nejsou tak pěkné, tohle je hell

Michal1011
Michal1011 napsal 31.08.18 v 10:47 10b.

tenhle rok se povedl