Ducati Multistrada 1200S (2016)

Vlastník Rovenovsky
Vloženo 29.8.2018
Aktualizováno 26.1.2019

Brutální zátah supersportu a pohodlí domaciho gauče. Vím o čem mluvím. Ujel jsem na ní 1500 km na jeden zátah

BMW S 1000 XR: je to čtyřválec a pokud mate možnost je postavit vedle sebe, tak vzhled Ducati je na hody vzdáleny baworakuu

První dojmy - Po nasednutí na motorku, kdy pod vámi bouchá, tříská a hučí dvouválec si říkáte. Do háje to bude divočina. A taky, že jo!

Motorku bych doporučil pro - Motorku bych doporučil klidně i začatečnikoví pokud má hlavu na správném místě.

Vždycky jsem chtěl Ducati a jinak to už nebude. Dokonalá vzhledem a jízdními vlastnostmi a po 12000 km které jsem tuto sezonu dosud najel vím o čem mluvím.
Změnou palivových map mate v podstatě 4 motorky v jedné, protože ty rozdíly jsou fakt znát! Od divokého beranka v modu URBAN až po splašeného divočáka modu SPORT a mezi tím režim ENDURO a hlavně TOURING, který využívám nejvíc.

A co je největší deviza této krásky pokud pominu to,že je všude středem pozornosti diky vzhledu je neskutečný komfort a ovladatelnost, kdy v alpských průsmycích se cítí jako ryba ve vodě!

Video z prvního velkého výletu na Ducati. Kdy jsem ujel celkem 5100 km, projel 20 Alpských průsmyku a na závěr jsem si střihnul 1500 km vzkuse z jihu Korsiky až domu na Moravu aniž bych měl nějaký problém asi mluví za vše.
Celková spotřeba kdy jsem jel Alpské passa a dálniční tempo bylo 140km/h byla 5,4l což je víc než solidní hodnota.

Věta která tuto motorku vystihuje nejvíc je. Nejvšestrašnější sportovní motorka na trhu, která nedělá nic na půl.

MTS1200PP
MTS1200PP napsal 24.08.20 v 22:30 10b.

moto parádní Tak proč prodej?

ty videa máš užasný... jen tak dál...

Normik
Normik napsal 09.09.18 v 21:17 10b.

Není špatná

Buznapsí
Buznapsí napsal 05.09.18 v 22:46 10b.

Ty seš taky božsky nádhernej.

Tempo_veloce
Tempo_veloce napsal 05.09.18 v 21:09 10b.

nádhera ještě něco našetřit a přibude k monsterovi ,ségra.
Krásná moto dovča

Kuba6
Kuba6 napsal 03.09.18 v 23:55 10b.

Skvělá cesta