renocar_unor

Yamaha FZ1 N (2006)

Vlastník J1ras
Vloženo 28.8.2018
Aktualizováno 15.8.2019

Dneska už legendární street se spolehlivým motorem, kterej umí táhnout jak splašenej, není potřeba víc dodávat.

Triumph Speed Triple: Cenově byl Triumph výše, určitě bude nadále v pořadníku :)

První dojmy - Hned od prvního projetí mi absolutně sedla. Výkon je dostačující. Krásně táhne od spodu a na trhání rychlostních rekordů jsou tu jiný motorky. Za zmínku stojí posed - větší chlap nemá určitě problémy se na FZ1N složit.

Motorku bych doporučil pro - Určitě pro větší chlapy, co už na něčem seděli.

Doplňky na motorce - Leo Vince

Motorka úžasně padá do zatáček, i když jste rovinkáři, tak tendle stroj Vás nenechá jet v klidu. Neústálé dohořívání nespálené směsi ve výfuku je hodně návykové (Leo Vince SBK). Brzdy jsou dostačující, podvozek mi taky vyhovuje, ačkoliv jsem nejel na ničem novějším, rozmlsaný motorkář by možná doplnil více poznatků. Originální řidítka není potřeba měnit, sou pohodlná a ani 400 km za den člověka nijak nezničí

Tak menší edit po roce užívání. Motorka dostal spoustu doplňků, ten nejdůležitější je tlumič řízení, umí se zvednou v tu "nejlepší chvíli" :D každopádně výkonově je podobnější šestce, spodek otáček není nic extra, o to větší výbuch pak následuje.. rozhodně mě ta motorka baví a jestli se jí budu časem zbavovat, tak jen ze zvědavosti a touze po jiných.. jinak motor bomba, brzdy koušou akorát, pohodlí parádní, jen ta spotřeba, ale kvůli tomu máme doma TDI, ne? :D

PYTEL1
PYTEL1 napsal 08.10.18 v 10:38 10b.

Brukev
Brukev napsal 30.08.18 v 19:50 10b.

Strašně rád na ni vzpomínám. Speed je podstatne živější ... Jedny z nejhezčích nakedu