BMW R nineT (2016)

Vlastník Dejf12
Vloženo 26.8.2018
Aktualizováno 26.8.2018

R nineT je přesně stroj, který jsem hledal, nic zbytečného navíc, jen nádrž rám a motor, žádné kontroly všeho možného, takže člověk musí při jízdě i přemýšlet :D

BMW R 1200 R: parádní stroj jen příliš elektroniky a menší fun factor

První dojmy - První svezení a bylo rozhodnuto, sice jsem hledal něco pohodlnějšího, ale i na NineT se dá cestovat, pokud člověk není náročný. Léty prověřený motor který jede krásně odspodu a je v motorce cítiti na rozdíl od novějšího vodou chlazeného motoru.

S Ninet mám najeto zhruba 6tis km, a musím říct, že mě baví čím dál víc, o motoru je toho napsané hodně, jeho spolehlivost je léty prověřená v cestovním GS, a když ho dali do normálního rámu a ještě k tomu do cafe racera, tak bylo více méně rozhodnuto, ještě jsem se díval na cestovní Rko, ale nový 12ctkový motor mi tolik nesedl a s NineT jsem se okamžitě zžil. Ovladatelnost je perfekní kam chci tam motorka jede, brzdy jsou excelentní, sice nemá duální systém, ale bohatě stačí, klasika na druhou stranu ubylo spousta elektroniky.

Petroslav
Petroslav napsal 02.09.18 v 14:56 10b.

Taky mám ninet a jsem 100% spokojený. Doporučil bych demontovat DB kilery z koncovek výfuků, KN vzducháč a hlavně si nechat udělat Y svod jako náhradu za kat - motorka je znatelně ostřejší, pružnější od nízkých otáček a neuvěřitelně rychle se vytáčí. Fakt skvělá změna! A ten zvuk..

Mark09
Mark09 napsal 30.08.18 v 19:37 10b.

DejvGSR
DejvGSR napsal 28.08.18 v 08:53 10b.

Ano, tohle BMW je krásné, a výborně funguje. Jízda na něm mě hooodně bavila.

Petr_TA
Petr_TA napsal 26.08.18 v 23:07 10b.

Velká gratulace
Luxusní brambora