BMW R 1200 GS (2009)

Vlastník Brusíno
Vloženo 26.8.2018
Aktualizováno 26.9.2018

Industrialni Baworák kterého všichni znají.. Zatím jí láskypl ě říkám Obluda :)

První dojmy - Velkaaa, ale jak se to rozjede vodí se jako pětistovka.. S boxerem úplně jiný svět než Versys nebo H-D, je to takovej fajn brundibár co umí hezky zabrat. A ty brzdy..když jsem říkal že Haryk nebrzdí zas tak strašně, hodně jsem se mýlil.. Uvidíme kam nás cesty zavedou..

Motorku bych doporučil pro - Asi pro cestovatele, na to je ta motorka dělaná.

Doplňky na motorce - Padací rámy, tři kufry

Zatím máme najeto adi 500km..a hodně mě baví. Nejsem adrenalinový pilot a mám 190 cm takže sedla jak prdel na hrnec. Trošku bojuji s blinkry jako většina nováčku i přes to, že z HD jsem zvyklý na ovládání levá pravá zvlášť, protože dva čuslíky jsou málo..dáme tam tři 🤣 Trošku bude třeba doladit elektronický kurvítka..palivoměr kaput..čidla.na tlaky v pneu asi bez baterek..přístrojovka je uplnej kolotoč. Předchozí majitel byl dálniční turista takže gumy placatý jak na autě..a i přes to v zatáčkách lehkost co se s Harykem nedá srovnat. Spolujezdce jsem zatím nevezl ale myslím že nebude problém.

Piki
Piki napsal 20.09.18 v 09:04 8b.

Pekny. A jestli nekdo nechce RDC cidla, tak je zkousim repasovat, tak je nevyhazujte, ale poslete

Jarda40
Jarda40 napsal 02.09.18 v 00:09 10b.

Jestli můžu radit tak ty čidla v pneu jsou celkem k hovnu. Nový jsou drahý a když chcípne baterka zase investice. Kluci je vyhodí, dají obyčejný a v BMW nechají přehrát aby zmizel žlutý trojúhelník. A ukazatel paliva mi taky týden po koupi přestal fungovat a opravil jsem to pomocí návodu na youtube piezo zapalovačem na kontaktech čerpadla. ušetřeno 6 tisíc a funguje do ted. Jinak pěknej bavorák.

DavidŠlechta
DavidŠlechta napsal 28.08.18 v 22:32 10b.

Petr_TA
Petr_TA napsal 26.08.18 v 23:10 10b.

Velká gratulace
Vítej v klubu

PSanec
PSanec napsal 26.08.18 v 20:42 10b.

Výborná profláklá mašina,ale není to motocykl,to je jen HD.Přeji jen super km.