Yamaha XV 1900 Raider (2009)

Vlastník cudry
Vloženo 24.8.2018
Aktualizováno 4.3.2023

Neuvěřitelný kroutak a ovladatelnost

První dojmy - Sedla mi až neuvěřitelný.

Motorku bych doporučil pro - Je vhodná pro toho kdo se rozhoduje mezi H-D a raidrem

Doplňky na motorce - Plexy, brašny, velký zadní válec a nejlepší jsou výfuky Cobra

Super se vede do zatáček až na ten nízkéj náklon hned v první zatáčce sem drhl hlásičem,ale to už se vychytalo.Neuveritelnej je ten kroutak to sem ještě nezažil. Mužu srovnávat jen s intrudrem což je nesrovnatelný.Neuveritelnej peklo stroj

cudry
cudry napsal 02.09.19 v 20:34

Tak 10tis.km zamnou moje pocity furt stejné jako na začátku úžasnej stroj projela semnou Rumunsko včetně nedá se říct ani polňačky . Největší problém co na téhle motorce je,nízká výška Transalpina byla očistec.Jinak na motorce za ten rok výměna všech náplní ,2 zadni pneu, svíčky čeká mě zadní kyvka je v ní vůle,rozdělání namazání nestačilo tak se bude laborovat v zimě.Na závěr můžu stroj jen doporučit úžasnej parník

Pino12
Pino12 napsal 11.07.19 v 16:39

Zdravím, chtěl bych se zeptat, jestli se dělají u Raidera rozvody, díky za info, s pozdravem Dalibor.

Pino12
Pino12 napsal 11.07.19 v 16:37 8b.

fanek007
fanek007 napsal 27.09.18 v 09:39 10b.

Krásnej stroj !!!

cudry