Yamaha MT-01 (2008)

Vlastník imaha
Vloženo 24.8.2018
Aktualizováno 24.8.2018

Láska na první pohled, dlouholetý sen, který se po letech splnil. A že je to motorka jen pro chlapy? I pořádná ženská ji může osedlat.

První dojmy - Velká hromada železa, která budí respekt, strach a nedá se přehlédnout. Ale když se na ní posadíte a rozjedete se, krásně padne do rukou a ten nepřeslechnutelný zvuk. Přechod z Bulldoka na MT01 není velký rozdíl, tak jsem se toho nebát a vyrazit.

Proč? Láska na první pohled. Nepřehlédnutelná, zajímavá, neokoukatelná. Padly jsme si do ruky i do noty při první jízdě. Prý to bylo vidět, už když jsem si na ní sedala a odjížděla pryč. Je to stroj, se kterým si dokážete na silnici hrát a i svižně se svézt. Je miloučká, ale umí se i předvést. Není to motorka na dlouhou jízdu po dálnici ale na okreskách se svezete neskutečně. Na vysoké vibrace si po nějakém čase zvyknete a už je ani nevnímáte. Při pohledu zezadu je motorka krásně souměrná a to díky dvojici velkých výfukových koncovek. Přední brzdu používám jen na přibržd´ování, protože vše dokáže utáhnout velký dvouválec sám. Spotřeba kolem 6l/100km. Pohodlné sedlo, výška a úhel stupaček velice příjemné.
Takže to není jen motorka pro chlapy na balení holek, ale i pro pořádnou ženskou.

paveka
paveka napsal 17.03.19 v 11:50

dobrá volba

paveka
paveka napsal 17.03.19 v 11:49 10b.

dobrá volba