Aprilia RSV4 RF (2016)

Vlastník max34
Vloženo 24.8.2018
Aktualizováno 24.8.2021

Je to pila!!!

Motorka koupena od FIRMA:A Spirit (Praha 4-Braník) - Koupena nová od A-Spirit.

První dojmy - Nejdřív jsem chtěl u Duc Streetfightera ještě rok-dva vydržet, ale půjčil jsem si Aprilii na zkoušku a už se nedalo :).

Doplňky na motorce - Nic, jen držák SPZ.

Jezdil jsem na Streetfighterovi 7 let a byl jsem s ním spokojen, ale přišel čas na změnu. Chtěl jsem zůstat u Ducati, ale nenabízí teď žádný ostrý naháč. Měl jsem půjčený nový Monster 1200, ale "sorry jako"... rychlejší cesťák. Pak jsem koukal po KTM (tam jsem si ani nic nevyzkoušel, protože na mě čuměli v prodejně jako co tam "otravuju"), spíš už z nudy jsem zašel do K2 Moto a půjčil si od Martina Bezdíčka Aprili Tuono ... svezl jsem se a ... jo to je ono!!! Už jsem do ní chtěl jít, když mi řekl, že tam mají skladovou RSV4 RF za super cenu ... OK je na tom trochu ostřejší posed, ale motoricky skoro stejná a podvozek ještě lepší (Öhlins)!
Za 2 měsíce mám najeto cca. 5.000 km a je to bombice! Krásně ovladatelná, silný motor, quickshifter, užasný V4 sound, Brembo monobloky ... co chceš víc? Párkrát jsem s ní byl v Mostě. Jsem spíš opatrnější jezdec, nejezdím tam, abych kvůli pár vteřinám na kolo rozflákal motorku za x-set tisíc, ale s Aprilí to jde tak nějak samo :). Drží v zatáčkách jak přibitá, necítím žádnou nervozitu, klouznutí nebo tak něco, brzdy super, akcelerace ... a když předjíždíš pomalejší jezdce (což se mi dříve nedělo) sebevědomí roste :). Sice si čas neměřím, ale oproti Streetfighterovi pocitově tak o 5 vteřin na kolo rychlejší. Úžasná motorka!

Taliján
Taliján napsal 26.03.19 v 23:45 10b.

dle zadni pneu to na opatrnejsiho jezdce nevypada , spis poradny rychlik..
Je skvela a perfektni barvy...
Mas to za 10b

JollyJoker
JollyJoker napsal 31.08.18 v 08:35 10b.

Správná volba

PSanec
PSanec napsal 24.08.18 v 13:31 10b.

Krásná motorka pro dobrého jezdce.

Lukamot
Lukamot napsal 24.08.18 v 10:28 10b.

To je žrádlo a v této barevný kombinaci TOP