Suzuki VS 1400 Intruder (2002)

Vlastník kral195
Vloženo 17.8.2018
Aktualizováno 6.5.2019

silnější, větší krouták než 750 introš lépe sedí v zatáčkách i na mokrém povrchu sedí líp,

První dojmy - Měl jsem honda vt 500 potom suzuki intruder 750 a ted suzuki intruder 1400, myslím že je to krok ku předu, mě dělá největší radost kroutivý moment a ta brutální síla když se rozhodnu předjíždět třeba i v kopci a náhle mě to vynese naprosto s přehledem a super zvukem až nahoru na kopec před všechny kamiony.

Motorku bych doporučil pro - Já za sebe doporučuji každému komu se líbí.

Doplňky na motorce - Předkopy s ečkama, řídítka taky s homolpgací.

Je to pro mě nejvěrnější podoba klasického chopperu ze staré školy přípomíná mi klasický HD jen ne tak finančně náročný jak na pořízení tak na provoz. Někde jsem četl názor že je to prostě japonský kladivo, spolehlivý nenáročný kladivo se super zvukem a silou býka, dělá mi radost každý den, rád bych si ho ještě upravil do staršího stylu taková stará škola, vidlice springer, sedlo desperádo atd. Jediné co mi dělá starost jsou stk.

žižala.
žižala. napsal 18.08.18 v 21:04 10b.

Supr kousek.

Retráč
Retráč napsal 18.08.18 v 11:19 10b.

Super stroj. Hlavně ho nech v seriovce nebo dopadneš jako já . Z původní motorky zbyl jen motor+př.kolo+nádrž. Teď se na ni chodím dívat do garáže. není STK

PSanec
PSanec napsal 18.08.18 v 09:17 10b.

Ahoj. moc krásnej japonskej čopr ,asi nejlepší napodobenina Harley.Mám ho taky, akorát že to prakticky nebrzdí a s tou brutalitou není taky žádná sláva.Přeji jen super km.

NETOPÝR-67
NETOPÝR-67 napsal 17.08.18 v 20:39 10b.

no já ani nemůžu jinak než 10b . Správná volba a tak si ji užívej . Neboj nezklame tě. Tak snad někdy někde na cestách čus .

Čadil
Čadil napsal 17.08.18 v 19:44 10b.