Honda VFR 800 (2003)

Vlastník pavelforever
Vloženo 16.8.2018
Aktualizováno 13.5.2022

Pohodlná, svižná, s dostatkem výkonu, v noci svítí nádherně díky dvěma tlumeným a dvěma dálkovým žárovkám což se dá ocenit i ve dne. Velice stabilní s dobrými brzdami a motor táhne lineárně odspodu až nahoru.

Motorka koupena od Gagle (Olomouc)

První dojmy - Už sem měl kdysi možnost vyzkoušet tenhle stroj. Tím pádem jsem věděl do čeho jdu a co od tohoto stroje mám očekávat a jak je ovladatelný, atd. Vzhled je naprosto nadčasový, i když tento stroj je r.v. 2002 tak i po těch dlouhých letech vypadá báječně. Vše má své plusy a mínusy, ale já jsem spokojen.

Doplňky na motorce - Padáky rutan

Věděl jsem do čeho jdu, takže výběr byl jasný
Je to polykač kilometrů jak na dálnici tak i mimo ní.
Lépe se cítí v delších tahlých zatáčkách než nějaké krátké serpetínky.
Podvozek je vcelku stabilní v přímém směru, ale ve dvou mi příjde trošku slabší zadní odpružení kdy se to nepříjemně pohupuje.
Motor je párádní, prostě výkladní skříň hondy.
Osvětlení je brutální díky 4 žárovkám, které vám probíjí cestu vpřed a když by něco prdlo tak pořád máte jednu v záloze.
Brzdy dostačující s pozvolným nástupem, ale dostačující silou.
Nevýhoda jsou dva vodní chladiče na straně, kdy vám to hlavně ve městě nebo pomalé jízdě peče vše co se dá.
Je to sportovně cestovní limuzína, která má dostatek elánu na to aby ukázala kde čemu záda, ale vubec vás k tomu dravému stylu nežene, protože jede krásně zespoda a ve středu takovým způsobem, že nemáte potřebu jí držet pod krkem.
Je to cestovní sporťák i pro jízdu ve dvou s dostatkem místa, pohodlí a výkonu, který vás doveze kam potřebujete a občas ,když vás chytne mlsná vám dokáže zvednout tepovku někde v zatáčkách a krásným zvukovým doprovodem V4 a nejlépe ještě s laděnýma trubkama.