Suzuki M1800 IntruderR (2009)

Vlastník miras1600
Vloženo 13.8.2018
Aktualizováno 13.8.2018

Ďábel na dvou kolech...stroj který krom pár doplňků se nemusí nijak upravovat..

První dojmy - První jízda byla cca 500 km od majitele...takže křest ohněm. První dojem po nasednutí, velký respekt...start..vyjetí..prvn í zatáčka,druhá, třetí atd...ovladalelnost na takhle těžkou mašinu, můj názor..super..úžíval jsem si to až domu..padla mi hned do ruky..:)

Doplňky na motorce - Original plexi, gripy,250 pneu,ukazatel rychlosti Gipro,brašny+podpěry, KN filtr

Za 2 týdny...najeto prvních 1000km...myslím si,že z mé steany skvělá volba...92 kw..velký krouťák..vzadu široké kolo, origo 240, od původního prvního majitele 250..wilda měl vzádu 160tku, FZ1 Fazer 190tku a tohle..to je pro mě válec...na suchu drží jak přibitá, odřená stupačka je toho důkazem:)..zažil jsem již dvakrát vodu a to je obrácený extrém...s Fazerem jsem v silném dešti jel Liberec-Ústí nad Labem cca 45 minut...Introš, nevím zda to není tou šířkou pneu či značkou(avon), ale s mašinou jsem jel jako pos...nej. za 20 km v dešti..minimálně málem 5x na zemi...nicméně užívám si to..jede to jako ďas, zátah a posed..užívám si to. Je to i pohodlný stroj..co mě překvapilo je spotřeba..nikdy jsem to na moto neřešil, je to radost, ale na takovýhle stroj 6 litrů ..to mě překvapilo..uvidím co další kilometry a s tím spojené dojmy...určitě jsem nešlápl vedle..
Plusy: vzhled,posed, výkon,ovladatelnost,spotřeba

Mínusy:hlučnější převodovka,řazení,nulový prostor kamkoli dát alespoň lékárničku

pkkaca
pkkaca napsal 18.10.20 v 16:32 10b.

Super stroj

Pe3k
Pe3k napsal 06.11.18 v 10:04 10b.

Tak todle je ta nejlepší volba co jsi mohl udělat Jasných 10b.

Peterka72
Peterka72 napsal 20.08.18 v 21:57 10b.

Pěkná R2 . Přeji hodně spokojených kilometrů.

SlimM
SlimM napsal 17.08.18 v 14:33 10b.

To je pořádně narostlá bestie. Pěkný kousek.

žižala.
žižala. napsal 16.08.18 v 09:25 10b.

Supr stroj.