Aprilia RSV 1000 R (2003)

Vlastník SPIJKER
Vloženo 11.8.2018
Aktualizováno 2.9.2023

Vloženo: 14.10.2018, Uskutečněno: 14.10.2018, Stav tachometru: 55200 km, Zhlédnuto: 9x , Bod zájmu: Autodrom Vysoké Mýto

...na to se vyborne hodi miniokruh ve Vysokem Myte. Obcas nejakej radobypilot kterej tam nikdy nejel krici ze to na litra je blby... Ale přestaňte poslouchat blbce a zajedte si tam sami... Clovek se nauci na svy motorce sedet a prehazovat ji zestrany na stranu... Ziskas cit pro predni brzdu...pro grip predniho kola.a taky cit na plyn a grip zadniho kola. Po trech letech kdy jsem tu nebyl vedou zatacky furt stejne...jako drive... Jezdila se varianta s retarderem na rovince...a poprve jsem jel na divnopryzich Barum Nesmek Qualifier2..s sebou jsem mel nahrivaky..aby proste byly teply a dalo se jet hned od zacatku...kdyz uz tam clovek musel bejt celej den..je to o jeden stres min..jeden nikdy nevi kdy uz to je teply ta guma..a 5.10.clovek ceka ze muze bejt i zima..ac zrovna bylo nadherne, pres 20 stupnu. No a co ta guma podrzela na brzdach...ve hlubokym naklonu...v prubehu dne se clovek votrkal, osmelil a vyjezdil...a pocitove to bylo hodne blizko tomu co jsem drive jezdil na faryku na pirelli slickach..nutno rict ze guma byla krasne nakladivkovana a nazmolkovana...na krajich kulicky..hezky..a nikde to neustrelilo...ale ke konci dne..kdyz uz jsem si myslel ze jedu docela slusne rychle jsem si rek ze vic uz radej ne..buhvi kde konci grip tutěch gumic...a letet na drzku v seriovejch kapotach se svetlama a karbonovejma picovinkama...tomu se clovek rad vyhne. Kazdopadne bejt teplo...pak uz radej opravdu nejaky okruhovy gumy nez obyc silnicni...jediny co..tak se na brzde v naklonu trosku stavela rovne...a kdyz jsem pak pustil brzdu...praskla na koleno jak šutr.. Otazka je zda je to vlastnost gumy, to PilotPower od Michlu na tohle trpel silne a kdyz se na motorce blbe sedelo...ani to neslo udrzet v naklonu..
Kazdopadne predni vidli malicko zpomalime a zadek uplne minimalne zrychlime, aby se to trosku pomalejc ponarelo vpredu...zadek spis zahejbeme az na vetsim okruhu podle jak to bude zrat gumy. No a pak se na mekkejch pryzich uvidi... Asi se pomalu zacinam tesit ze se na okruh podivam... Po letech prijemna zmena.. A dojara casu dost

• motor ven Amann tam

Dnes to Vasik posadil na zvedak a motor pujde vyloupnout ven. a da se do dvojky...pac ji v motoru zaklepalo a zazvonilo. Amanna Vasik rozdelal aby se vymenilo co je na rade..ted se to posklada a nacpe sem. tuten tro

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 20.10.2019
    Uskutečněno: 20.10.2019
  • Devon Cornwall Wales Scotland Allgäu

Dali jsme si ne zcela skromny vejletek na zapad...koukli jsme na anglicky utesy temer ze vsech stran..krom tech bilejch dovreskejch a pres Kassel a Rotterdam objeli celej england dokola. Stesti na pocasi...malo prselo, b/cestovani/?act=poi&did=3315

Vloženo: 02.06.2019
    Uskutečněno: 02.06.2019
    POI: Moto-Nyvlt
  • gynekologicky posttraumaticky stres

Italka s rakouskym srdcem se chova jako řádná pýča a začIíná me srát.. Mechanik Vasik uz se mnou prestava klamaradit..a italsky kundy z Noale mu smrdej.. A tak mame serizeny nejaky picovinky ohledne bohatosti pri startu /cestovani/?act=poi&did=3315

Typ: Odborný servis
    Vloženo: 08.04.2019