Gas Gas Contact 280 (2018)

Vlastník xm-milan
Vloženo 7.8.2018
Aktualizováno 19.8.2018

Co napsat trialka s homologací zvýšené sedadlo s možnosti odejmuti těším se na blbnutí a nácviky na enduro.

První dojmy - Prostě kočička která spadla úžasné do ruky lehkost proti těžkému Endurou je víc nežli znatelná. nakopat zadek dokáže stejně jako divoké Enduro .

Průměrná spotřeba - 5.15 l/100km

První dojmy No asi nějak zvláštní protože se po ujetí cca 500 metrů se motor zakousnu a bylo po ptákách. zahradní model bohužel nebylo to k dispozici pa na klasice jsem v tu chvíli blbnout nechtělo. tak jako tak hned od koupi tohoto modelů neodradilo.
I když jsem uvažoval o jiných modelech. Tak vzhledem ke své lenosti fyzické průpravě a zkušenostem jsem chtěl především model s elektrickým startérem. a jak všichni víme v této kategorii s stroj s elektrickým startérem víceméně nevyskytují. je pravdou ,že KTM Freerider By byla asi také volba Ale po svezení mě nikterak neoslovil a 30 kg váhy navíc je také velmi znát a vzhledem k tomu že si ježdění hodlám užít a ne se s motorkou po lesích dřít to byla jasná volba .S tím ježděním po lesích mám především na mysli ukrajinské poloniny a prostě místa kde se v lese a i mimo něj dá beze strachu ,že tam nějaký pitomec natáhne drát či něco podobného ..