Yamaha XJR 1300 (2000)

Vlastník PohodaXJR
Vloženo 7.8.2018
Aktualizováno 7.8.2018

Mohutný Muscle Bike s okulahodiacim dizajnom.

Motorka koupena od Dovezená bratom zo Švédska

Honda CB 1300: důvod neuveden

První dojmy - Prvé jazdy v kľude a s rešpektom, aby sme si na seba zvykli. Ako sa hovorí: "U mě dobrý!"😉. Verím, že nám to spolu dlho vydrží, či na domácich cestách alebo aj v cudzine.

Motorku bych doporučil pro - Zlatá stredná cesta v zlatom strednom veku (ja mám 42, ona 18...😀)

Doplňky na motorce - Dodaná bola okrem originálnych aj s výfukom Nikko Racing, ktorý má pekný zvuk, ale tie originálne sa mi viac páčia.

Na motorke som jazdil najmä v práci, na služobnej Honde Deauvile, občas som sa zviezol na bratových strojoch. Motorky ho bavia, preto som mal možnosť okoštovať Suzuki GSX 1400, Yamaha MT 01, Suzuki B-king, MV Agusta Brutale 1098. Chcel som mať svojho naháča s postačujúcim výkonom a pekným tvarom, nie nového, ale zachovalého a za rozumnú cenu. Vybrali sme s bráchom ako jednoho z kandidátov aj XJR-ko a neľutujem. Po 17 rokoch na severe mala najazdených 17.500km a na pohľad bola v super stave. Brácho, ktorý trávi vo Švédsku dosť času ju v inzerátoch vyhľadal, vyskúšal, kúpil, chvíľku sa povozil a po odsúhlasení doviezol. Jemu ďakujem a ju si už rok užívam. Keď chcem, tak ťahá, keď potrebujem, tak brzdí, keď sa chcem kochať, tak si ju obzerám. Onedlho bude mať 30.000km a ja dúfam, že do stovky to spolu v pohode dotiahneme.☺

gresini
gresini napsal 23.03.22 v 12:42 10b.

Čadil to napsal za mě , perfektní motorka kterou jsem vždy obdivoval!!

cristos
cristos napsal 14.07.21 v 12:26

Králík77
Králík77 napsal 10.08.18 v 10:53

Moc pěkná, prostě pořádná motorka

Valkyria1520
Valkyria1520 napsal 08.08.18 v 22:02 10b.

Ten Deauville bol bielo-zelený?
Za XJR dávam 10b.

Čadil
Čadil napsal 08.08.18 v 17:59 10b.

TAK MÁ VYPADAT MOTORKA,NÁDHERNÝ MOTOR