Harley Davidson Fat Bob (2011)

Vlastník Higins77
Vloženo 6.8.2018
Aktualizováno 6.8.2018

Pro mě nejhezčí Harley, jakého jsem kdy viděl. Je to limitovaná edice, takto to vyjelo z fabriky, až na pár úprav. Na motoru je pár dílů přelakovaných na černo atd.

Motorka koupena od FIRMA:Lion Moto Racing (Frýdek-Místek)

První dojmy - Před tím jsem měl sportstra a tohle je úplně jiné svezení, hlavně co se odpružení týče.

Asi 8 let jsem jezdil na Sportstrech, nejprve klasika 883, pak 48 a teď Fat Bob, prostě takovej vývoj, chtěl jsem zkusit "velké" HD a nelituji.
Od koupě mám najeto asi 3 tisíce - závady nula. Brzdy taková klasika jako většina HD. Výkon - vše je na tom stock, takže od spodu se nic moc nejede ale v otáčkách táhne jako lokomotiva. V porovnání se Sportstrem 1200, řekl bych že šel líp odspodu ale v otáčkách jede twin cam lépe.
Spotřeba mě překvapila, vychází to na nějakých 5,5/100km.
Jak už jsem zmiňoval, pohodlí je velkou předností, posaz je pro mě naprosto ideální, ani po delší jízdě mě nic nebolí. Motorka jde dobře do zatáček, díky nízko položenému těžišti není problém ani s obratností, přece jenom je to 320kg amerického železa. Ale vytlačit motorku byť do sebemenšího kopečku je problém.

Bikovec
Bikovec napsal 12.05.19 v 14:35 10b.

Krásná motorka!

Baloun68
Baloun68 napsal 05.02.19 v 00:00 10b.

Tvůj Haryk je také luxus

Petak76
Petak76 napsal 29.08.18 v 08:50 10b.

pěknej BOB.:)... ("shut up and RIDE" mi pobavilo:) :))))

Meggier
Meggier napsal 13.08.18 v 13:22 10b.

Pupi04
Pupi04 napsal 08.08.18 v 08:39 10b.

Tak ať to jezdí pro potěšení a kolama dolu 💯