Yamaha XV 1600 WildStar (1999)

Vlastník HellRebell
Vloženo 6.8.2018
Aktualizováno 6.8.2018

Pojmenoval jsem si ji Thomowa Wildka. Rád bych s ní ujel mnoho a mnoho kilometrů, samozřejmě bez nehod a kolama dolů:

První dojmy - Okamžitě mi padla do ruky a pod zadek. Má velmi dobrou akceleraci. Nízko položené těžiště, proto dobře sedí na cestě. Nic jsem od ní nečekal, proto mně nic nezklamalo a pořád mně jen příjemně překvapuje svým výkonem a svými schopnostmi. Jsem s ní velmi spokojen.

Motorku bych doporučil pro - Doporučuji usedlejším motorkářům, kteří již mají něco najeto. Není to stroj pro výrostky, kteří chtějí jen rychlou jízdu. Je vhodná na delší výlety, kde se chce člověk pokochat jízdou a krajinou. Tuto morku nedoporučuji na závodění.

Doplňky na motorce - Moto je vybaveno dost velkými kufry, které se dají použít i na normál cestování, má laděné výfuky, a samozřejmě i padáky.

Průměrná spotřeba - 3.9275 l/100km

Mám najeto málo kilometrů (cca 2500 km), tudíž bych nerad hodnotil a byl odpovědný kritik. Jízda je velmi pohodlná, dobře drží i v prudkých zatáčkách ve větší rychlosti, nevynáší ze stopy. Je to těžší stroj, musí se počítat, že k ovládání je třeba více síly, ale dá se to zvládnout. I "zpátečka" do mírného kopečka je možná. Možná brzdy jsou, díky váze motorky, trošku slabší, ale dají se seřídit. Ve městě musí člověk počítat s tím, že nezabrzdí na "fleku", tedy předvídatelnost je na místě, jako u každé motorky. Doporučil bych ji zájemcům, kteří už něco najeli a chtějí jezdit delší štreky.

tomcruise77
tomcruise77 napsal 13.08.18 v 07:39 10b.

Tak krásný stroj a jedna nepovedená fotka.

HellRebell
HellRebell napsal 10.08.18 v 14:28

Dík.

zain1
zain1 napsal 07.08.18 v 16:13 10b.

Moc pěkný stroj

HellRebell
HellRebell napsal 06.08.18 v 17:58

Díky

žižala.
žižala. napsal 06.08.18 v 17:25 10b.

Parádní kousek.