Triumph Speed Triple (2011)

Vlastník Ladak9
Vloženo 3.8.2018
Aktualizováno 27.5.2019

Super mašina na svižnou projížďku

Motorka koupena od FIRMA:Rutan Accessories (Liberec XVII - - S původním majitelem určitě spokojenost, ochotný, spolehlivý - Rutan Liberec,

Honda CB 1000R: Triumph bude určitě pohodlnější na krátkou každoroční dovolenou v Alpách oproti CB.

První dojmy - V prvním dojmu mě zaujal hlavně design. Při svezení průběh motoru, účinnost brzd a fajn podvozek.

Doplňky na motorce - Vyhřívané rukojeti, padací protektory, řídítka Easton, páčky rutan, blinkry Barracuda, K&N filtr, sedlo s gelovou vložkou

Tento stroj se mi zalíbil po druhém shlédnutí konkrétního inzerátu. Předtím jsem se rozhodoval nad CB1000R, ale speed zvítězil. Co se podvozku týká, nemůžu nic vytknout. Předchozí moto byl Bandit 1200N, tak že je to velký rozdíl. Radialy od Bremba brzdí parádně, ABS funguje a motor.. první tříválec a jsem nadšený ohledně jeho využitelnosti výkonu a kroutícího momentu. Zatím velká spokojenost

Hříbek
Hříbek napsal 07.07.21 v 09:39 10b.

Pěknej Speed potkali jsme se na Vršiču - poslali jste nás na Mangart, kde to bylo super Doufám že jste dobře dojeli tak zas někde - svět je malej

nuna
nuna napsal 09.08.18 v 21:20 10b.

DejvGSR
DejvGSR napsal 03.08.18 v 18:24 10b.

Volba po Banditu asi logická. S tím cestováním si mě rozesmál, Baňďour byl vhodnější, ale zas na ty vracáky a rychlý protahováky dobrá volba, to zas jo. Tříválec má charakter, jede výborně a jízdní vlastnosti supr. Bude tě bavit, vo tom žádná. Tak hodně adrenalinových zážitků.

biosák
biosák napsal 03.08.18 v 17:14 10b.

JirkaCL
JirkaCL napsal 03.08.18 v 12:35 10b.

Je to fešák,tak si ho užij ve vší spokojenosti a ve zdraví.