Suzuki GSF 1250 Bandit (2007)

Vlastník Petr-77
Vloženo 2.8.2018
Aktualizováno 2.8.2018

Banďourek je moje první motorka. Zatím se učím, ale už spolu docela kamarádíme :o)

Motorka koupena od HugoBoss

První dojmy - Překvapilo mě jak mi při první jízdě sedla. Jako by ke mě patřila už dávno.

Motorku bych doporučil pro - Všem kteří hledají obratnou motorku na klidné ježdění co umí zatáhnout až vás to překvapí. Řekl bych, že ideální pro ty co si chtějí koupit motorku na celý život a ne se na ní jen naučit a pak prodat pro nedostatek výkonu.

Doplňky na motorce - Akrapovič titanové svody a koncovka výfuku,
padáky,
ukaz.rychl.Gipro,
gelová sedačka,
blatník a výplň Ermax

Zatím začínám jezdit, ale prozatimní dojmy jsou skvělé. Motorka je dobře ovladatelná a to i na místě ačkoli není z nejlehčích. Umí jet klidně a pohodově, ale umí to i rychle víc než si já dovolím. Dobře se ovládá do zatáček, Super zátah už okolo 3500 otáček.
Spotřeba při klidné jízdě cca 5litrů/100km. Ideální volba pro klidné kochací ježdění s tím, že pokud potřebujete máte kdykoli na kterýkoli převodový stupeň dostatek výkonu k předjetí. Není nutné tak často řadit jako u 600 se kterou jsem se učil. Za cenu okolo 100k je to skvělá volba. Pokud někdo jako já stojí před volbou zda banditu 650 nebo 1250 tak rozhodně 1250! Vybral bych si ho znovu. A doporučuji verzi s ABS.