Suzuki SV 650S (2004)

Vlastník RASíček
Vloženo 2.8.2018
Aktualizováno 26.4.2022

Říkali mu Muf, snad mu to jméno i zůstane. Je krásný a BYL dobrým kámošem pro Mášu-SylVii. Prodán 26. 4.2022...:(.

Motorka koupena od Anděl666 (Nové Město (Praha 2))

První dojmy - Jeden by řekl: stejná značka, stejnej typ, rok výroby, jen rozdíl v písmenku polokapotě a barvě, takže jinak bude všechno stejný. Chyba lávky, kamarádi, ba přímo OMYL! Jiný posez, jiný tlumení, proti Máše-SylVii jiná odezva na plyn, jiný brždění, jiná spojka, jiný ceny benzínu... aha, to s tím asi neSouVisí :-)

Motorku bych doporučil pro - Už jsem o tom mluvil u Máši-SylVie. Pro úplnýho začátečníka SV asi úplně vhodný nebude, ale jako druhá(třetí) je SkVělý.

Doplňky na motorce - Za ten týden, co ho mám, si oSVojil nový páčky, gripy, závažíčka a rolny. Pak při prvním SerVisu přibyla nádobka na brzdofku. Vyměnili jsme originál pružiny v tlumičích za progresivní Wurth (samozřejmě i olej) a poprvé zkouším SportoVnější pneu Conti Sport Attack 3. Bylo potřeba opravit nějaké kosmetické záležitosti na dojetí sezony a přes zimu dostane novej lak.

Před nějakým rokem parkoval u mně v garáži a líbil se mi, tehdy dostal jméno, které mu už zůstane asi navždycky. S Mášou-SylVií se dobře znají, párkrát byli spolu na výletě. Pomáhal jsem s jeho zkrášlováním, takže i se mnou se zná dost dobře. Předat Mufa mně asi byla ta logická a SpráVná volba. Budu na něj hodný.

HONDAB
HONDAB napsal 05.05.20 v 20:16 10b.

Ta žlutá ji sedne, krása, užívej si.

Bud
Bud napsal 26.05.19 v 15:03 10b.

Dobře napsáno. A taky dobře, že motka našla toho správného pána. Tak to má být.

DennySV
DennySV napsal 23.09.18 v 16:52 10b.

Krásný

ORi_SV
ORi_SV napsal 27.08.18 v 22:10 10b.

Tak to je fakt moc pěknej žluťas :) ta celokapota tomu fakt padne :) přeji mnoho šťastných kilometrů, vážně krasavice!