Suzuki GSX-R 600 (2003)

Vlastník TomBiker35
Vloženo 31.7.2018
Aktualizováno 31.7.2018

Vypadá agresivně,je hodná,ale umí i hezky zazlobit

První dojmy - První dojmy byly úchvatné,ale z mé strany celkem respekt. Byl to asi nejlepší kousek který jsem našel v poměru technický stav = cena

Motorku bych doporučil pro - Ne pro úplného začátečníka,který sedí na motorce poprvé...ale pro někoho,kdo má rád sportovnější posez a styl jízdy, v samotném použití je to dost omezený stroj,který má rád svižnější,sportovní nebo dokonce závodní styl jízdy :-)

Model GSX-R jsem chtěl vždycky,kvůli agresivnímu designu a celkové slabosti k této značce a všemu co tento bike poskytuje. Jen se zbývalo rozhodnout jestli jít do šestky a nebo rovnou 750 Litr ten šel stranou rovnou,protože jsem doposud neměl velké zkušenosti se silnějšími stroji a nemám problém to přiznat.
Za dva roky (necelé dvě sezony) co jí mám,jsme spolu najeli něco kolem 2 tis. a řekl bych že vládne celková spokojenost. Co se samotné jízdy týká,tak je to podle mě hodně ovladatelný stroj,v nízkých otáčkách je hodná a když se vytočí, tak to umí být i ta pravá bestie která dokáže řádně pozlobit...
Když se zastavím u podvozku,tak ten se mi zdá v pohodě,ale vadí mi dost slabé brzdy,které jak je prý klasika u tohoto typu,začnou při větším zatížení vadnout.
Po servisní stránce jsem zatím žádné větší akce neabsolvoval a svěřím to do rukou odborníků (tedy doufám) mám za sebou zatím jen běžnou a pravidelnou údžbu.
Bike má všechny komponenty sériové a myslím že některé i dokonce původní.Co rozhodně bude v plánu je výměna sériové koncovky výfuku,za nějakou laděnou sportovní s lepším zvukem... ne že by tento stávající zvuk byl extrémně hrozný,ale přeci jen nějaký více racingový sound by slušel lépe.
Ikdyž mám na mašině tandem sedlo pro spolujezdce,tak stejně nejradši jezdím sám a i co se týká pohodlí pro batůžka,tak jak je u supersportů pravidlem,žádná sláva.
Takže myslím že i tak na nějaké dlouhé cestování nebo dokonce motodovolené to není,ale samozdřejmě jak komu to může vyhovovat...já nemám problém ujet třeba 300km,ikdyž potom se člověk "lehce" rozlámaně,ale přitom příjemně cítí
Jízda po městě není vůbec to pravé ořechové,takže vypadnout co nejrychleji z města a hurá na nějaké okresky,které nejsou monotónní ale lemované hezkými zatáčkami kde se Suza,ostatně jako většina moto,cítí jako ryba ve vodě